Jaskinia Roba

Zaczęty przez RobRob, 2025-01-07 | 21:31:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

POGROMCA_KELT

@RobRob Nie widać na filmie, reklamacja  :P  :P  :P

KrisssK

Chyba, że beczka robi za stojak (choć mocno chybotliwy), to nie ma reklamacji :)

RobRob

Będzie w drugiej części,mam zamykane dno odpinam i odkurzacz od beczki ,jedyna wada to ta beczka jest trochę za lekka 2 kg ,nie wiedziałem ze będzie też taka miękka zakup z temu, nawet z odkurzacza da się korzystać z beczki,odpinam rurę 100 i podpinam rurę i odkurzam tylko wtedy jest troche niestabilne razem

KrisssK

#198
Na dno beczki połóż jakąś cegłę, :) beczkę przymocuj do jakiejś podstawy na kółkach i będzie stabilnie i mobilnie. :)

KrzysztofGG

wyspawaj sobie klatkę do niej z kółkami

POGROMCA_KELT

Jak masz jakąś starą zaprawę to możesz sobie wyrobić trochę i wylać na dno. Mało miejsca zajmie, dopasuje się to kształtu dolnego zbiornika i środek ciężkości będzie nisko.

Albo wersja na bogato - spód wypełniasz szabkami złota.
Jest 10 razy gęstsze od betonu to mniejszą warstwę trzeba wyłożyć.
Mniej trzeba wyłożyć czyli taniej będzie ;)

RobRob

Grunt ze działa ja i tak będę to raczej korzystał tylko jako odciąg do schinko , a do innych robót nadal korzystał ze starmixa nawet ta rura z temu do niego pasuje

RobRob

Zapraszam na 2 część

RobRob

Nadrabiam zaległośći

RobRob

Nie stolarka ale teraz modne meble drewno i metal to pewnie przecinarkę taśmową niektórzy posiadają

RobRob

Tym razem filmik o wymianie progów w samochodzie

KrzysztofGG

no i wartośc auta podwoiła się  ;D

RobRob

#207
Żal mi bo silnik dobry i mało pali

RobRob

zapraszam na część 2