Siemka :)

Zaczęty przez aaaa565, 2026-05-29 | 14:08:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

aaaa565

Siemka :)
Nazywam się Andrzej i przy remoncie chciałem co nieco sam zrobić, żeby zostać bohaterem w swoim domu 😂 tapety zrobione, kinkiety i oświetlenie też... Utknąłem ma szafce ;)

POGROMCA_KELT

Cytat: aaaa565 w 2026-05-29 | 14:08:07 Utknąłem ma szafce

Ważne, że z zasięgiem do internetu.

Jak będziesz chciał zejść daj adres to przyślemy strażaków  ;D

Cześć :)

morzeimozna

Idee nie umierają (...); drzemią czasem, ale budzą się jeszcze silniejsze.

Piotr_k4

Witaj i powodzenia  8)  8)

gourmet

Cześć,skoro był Szymon słupnik można też na szafce :)

Mery


KrzysztofGG


kurcik