Relacja z targów Furnitech 2026

Zaczęty przez RobRob, 2026-05-30 | 15:14:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

RobRob

Zapraszam na relacje z targów podzieliłem na 2 części
zapraszam na razie na część 1 jutro będzie część 2 obróbka trochę trwa filmik będzie na 9 rano
od razu mówię kiepska organizacja nie wiem dlaczego festool będzie w części 2 i część targów furnitech i furniture była w łazienkach i i ceramice i trzeba było się rejestrować na nowo

RobRob


KolA

@RobRob Ale jak wstawiasz na forum filmy to dobrze byłoby umożliwić ich otworzenie tutaj, słabo wygląda informacja
CytatFilm niedostępny
Właściciel filmu wyłączył możliwość odtwarzania na innych stronach

RobRob

Już poprawiłem. Nie wiedziałem ze ta funkcja w ustawieniach na youtube tak działa