Markowe projekty

Zaczęty przez mar33cki, 2023-08-09 | 16:05:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

mar33cki

@KrzysztofGG chodzi ci o biurko regulowane elektrycznie? Rewelacja, żadnych problemów. Jedyny niuans, to poprafi się z czasem przesunąć po podłodze, czego nie zauważyłem i lampką wyryłem bruzdę w nowo pomalowanej ścianie...

Najnowszy projekt to fontanka przy tarasie - na allegro zamówiłem małą pompkę z LED, w leroy kupiłem kastę budowlaną 40l, panel na gabion posłużył jako kratka, do której przymocowałem siatkę taką jak na płoty. Z desek i listew zmajstrowałem pudełka z odpływem i voila. Pudełka  w środku na spoinach zabezpieczyłem bezbarwnym silikonem, żeby były w miarę szczelne. Obudowa jest tylko nałożona od góry z zapasem ok 1cm z każdej strony. Może ją jeszcze zabezpieczę podkładem z Tikurilli. A i do dekoracji kamyczki pasujące do posiadanych.

dłubacz garażowy

VelYoda

pełne fengshui. Postaw na wodę ... 
haliaetus lub haliaetos – morski orzeł (bielik), rybołów, od gr. ἁλιαιετος haliaietos – morski orzeł (bielik), rybołów, od ἁλι- hali- – morski, od ἁλς hals, ἁλος halos – morze; αετος aetos – orzeł.

KrzysztofGG

@mar33cki tak, o biurko, a w zasadzie mechanizm, zastanawiam się czy się sprawdzi w garażu, moje plecy mi się pytały ;)

cocon

no fajne,  takie wodospady jest na co zawiesić oko podczas picia porannej kawy na świeżym powietrzu
taaaa x3

mar33cki

#19
Cytat: KrzysztofGG w 2024-07-08 | 11:18:41 @mar33cki tak, o biurko, a w zasadzie mechanizm, zastanawiam się czy się sprawdzi w garażu, moje plecy mi się pytały ;)
myślę, że dałoby radę - jak pisałem u mnie jest duży blat dębowy, 2 monitory, lapek, drukarka i spokojnie mogę się oprzeć na podniesionym do góry przy pracy stojącej.
Na amazonie są czasem obniżki na stelaże lub gotowe zestawy z blatem, szukałbym z 2 silnikami, bez żadnych przekładni. Sam się zastanawiam nad kolejnym dla żony, kusi mnie ten SONGMICS, bo wygląda identycznie jak mój, poza kolorem, a cena znacząco niższa 1250 vs 850
dłubacz garażowy