GRAND PRIX 2021 - cykliści

Zaczęty przez KolA, 2021-01-05 | 07:58:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

Berbelek

Wybaczcie że piszę dopiero teraz ale z wrażenia cały czas nie mogę dojść do siebie. Powiedzieć że się nie spodziewałem to zdecydowanie za mało. Jest mi strasznie miło, że doceniliście efekt mojej pracy i zaangażowania. Projekt narodził się z pasji i jakiejś wewnętrznej potrzeby, ale gdyby nie konkurs to pewnie nie ujrzał by światła dziennego jeszcze przez długi czas.
Bardzo wszystkim dziękuję. W pierwszej kolejności oczywiście pomysłodawcy i fundatorowi Fiodorowi za wspaniałą inicjatywę, która wielu Korników zmobilizowała do działania oraz za świetną nagrodę - kłaniam się w pas. Koli za organizację, oraz mnóstwo poświęconego czasu i pracy. Wszystkim uczestnikom za miłą zabawę. Kornikom za to że jesteście :) Ukochanej która uśmiechem reagowała na każde "idę do warsztatu" i synkowi który wielokrotnie dzielnie dotrzymywał mi w towarzystwa demolując stare elektrośmieci (Tatusiu - Ty będziesz strugał a ja odzyskiwał miedź :).
Jeśli kogoś pominąłem - przepraszam. Jeszcze raz dzięki :)

Fiodor45

     Jako sprawca tego zamieszania napiszę i ja

Gratuluję zwycięzcy i wszystkim uczestnikom za zaje**ste prace i ilość (liczyłem na dziesięć max) oprócz fajnej zabawy
myśl była taka aby zmotywować tych którzy obserwują forum ale się zbytnio nie wychylają i to się troszkę udało.
Widać że oprócz korników się udzielających potencjał jest bardzo duży ,czytając opisy prac to i pomocników troszku było.
 
   Pomysł wypalił można powiedzieć ,jeśli za dużo w moim życiu się nie pogorszy zapraszam wszystkich na GRAND PRIX 2022 8)

   edit. Ci co mnie znają wiedzą że ze stolarstwa to zakupy wychodzą mi najlepiej  ;) nagroda też byle jaka nie będzie :o ;D
   


Jeśli ja komuś ,to może ktoś kiedyś....mnie (to nie jest to o czym myśli Obi żeby nie było)Masz czas zadzwoń pogadamy krótko nie będzie 695 604 517

KolA



Cytat: Fiodor45 w 2021-04-17 | 18:04:47
  ... ze stolarstwa to zakupy wychodzą mi najlepiej  ;)


Pio

Gratulacje dla zwycięzcy, oraz innych uczestników. Organizatorom już się podlizywałem, ale co mi tam :  szacun.
To ma bardziej służyć niż wyglądać.

oldgringo

Cytat: Fiodor45 w 2021-04-17 | 18:04:47
     nagroda też byle jaka nie będzie :o ;D


Nie pozostaje nic więcej do powiedzenia, tylko:
Felderm tera!  ;D

Cudak

Gratki dla Berbelka, Krzesło naprawdę rewelacyjne i sam proces powstawania przedstawiony klasa. Ze swojej strony też jestem bardzo pozytywnie zaskoczony bo miejsce tuż za pudłem:) Jak na korposzczura jestem z siebie dumny i dziękuję za głosy:)

Stan_LIT

Gratulacje dla zwycięzcy. Super praca. Podziękowania dla organizatorów i wszystkich was korniki.



Daraas

Tylko kurna co Berbelek zrobi z tym domino skoro un prundu nie używa :P

Gratki Michał :)

VelYoda

haliaetus lub haliaetos – morski orzeł (bielik), rybołów, od gr. ἁλιαιετος haliaietos – morski orzeł (bielik), rybołów, od ἁλι- hali- – morski, od ἁλς hals, ἁλος halos – morze; αετος aetos – orzeł.

Berbelek

Cytat: oldgringo w 2021-04-16 | 20:34:35 @Berbelek, ale pamiętasz o umowie? Ja załatwiam ci pierwsze miejsce, w zamian dzielimy się wygraną.
Pamiętam,pamiętam tylko kto nam każdy łącznik na pół przetnie? Bo domino to razem z systeinerem przez środek? :)

Cytat: Daraas w 2021-04-19 | 09:26:30 Tylko kurna co Berbelek zrobi z tym domino skoro un prundu nie używa

...czasem używa, mam mlt100 i dw733 :) Mocno myślę nad taśmówką teraz. Bez prundu jest fajniej, ale pewne rzeczy ciężko przeskoczyć.

Mery

Cytat: Daraas w 2021-04-19 | 09:26:30 Tylko kurna co Berbelek zrobi z tym domino skoro un prundu nie używa
a co się robi z nagrodami ?
wyeksponuje :) powiesi na ścianie, postawi na półce i będziesz cieszył oko ;D ;)

Berbelek

Poza tym to nie będzie pierwszy festool w moim warsztacie. Mam już ołówek. Po dziesiątym poszukiwaniu go w strużynach na blacie musiałem go podrasować i pomalować na czerwono :)

KolA

Cytat: Berbelek w 2021-04-19 | 11:26:13 musiałem go podrasować i pomalować na czerwono
Profanacja!

Berbelek

Z kornikowym od @M.ChObi bym się nie odważył :)

M.ChObi

Nie jestem jak Fyme , ja nie spamuję , piszę tylko małowartościowe posty w znacznych ilościach .