Narzędzia ręczne > Cykliny / Skrobaki

Skrobak nie skrobie

(1/4) > >>

Czeladnik:
Kupiłem swego czasu skrobak w Castoramie za kilkanaście złotych, którego ostrze po kilkunastu ruchach stało się na tyle tępe, że ciężko jest cokolwiek im zdrapywać. I teraz pytanie - jak takie wymienne ostrze naostrzyć (kupienie nowego za kilka złotych nic nie da, bo problem prawie na pewno się powtórzy)? Faza takiego ostrza od skrobaka jest na tyle wąska, że bardzo ciężko jest je naostrzyć na kamieniu. W grę wchodzi jeszcze ostrzenie pilnikiem, ale nie ostrzyłem nigdy nic pilnikiem i z tego co wiem musi być to "drobny" pilnik...  A może kupić jakiś inny skrobak, który będzie posiadał lepsze ostrze (które i tak kiedyś się stępi i trzeba będzie je naostrzyć i tu problem powraca).

Qiub:
rozwin swoja gleboka mysl... skrobak
bedziem wdzieczni bo tego jest od ch*ja i jeszcze troszke

jesli... bo nie wiem czy o taki ci chodzi to ja uzywam do nadwyzek kleju takiego


https://allegro.pl/oferta/stanley-28-617-skrobak-zdzierak-farb-cyklina-38mm-7748121766?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_dom_narzedzia&ev_adgr=Pozosta%C5%82e&gclid=Cj0KCQjww7HsBRDkARIsAARsIT5NOywuj1onddDo_zwYOcbUMcL6pL9qGOhRRxpxX3xyfT93mk0PZyIaAqiSEALw_wcB

tomekz:
Kup takie ,będziesz  zadowolony
https://www.google.pl/search?client=opera&q=skrobak+bahco&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

przemek77:
Też ich używam. Są zaje**ste  :)

Czeladnik:
Dokładnie o takie skrobaki mi chodziło. Nie ukrywam, że zastanawiałem się właśnie nad bahco, więc miło słyszeć, że spełniają swoją funkcję. A jak z ich tępieniem i ewentualnym ostrzeniem? Ostrza można ostrzyć czy są jednorazowe?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej