Wasze projekty > D.I.Y.

Organizer osprzętu drobnego do Mini Sys 3

(1/2) > >>

Sebastian.P:
Cześć, chciałem pokazać jak zamierzam usprawnić organizację drobnego osprzętu takiego jak bity, wiertła, brzeszczoty itp.
Ponieważ mój drobny sprzęt podróżuje ze mną za każdym razem na ogródek działkowy gdzie działam, całość chcę zmieścić na jak najmniejszej przestrzeni.
Projekt powstaje, ponieważ wszystkie dupsy miałem w innych pudełkach, futerałach itp, i nie umiałem na tym sensownie zapanować.

Projekt oparty jest na pudełku z miejscem na szufladki o różnych wysokościach w zależności od potrzeb. Box ten do transportu będzie pakowany do mini sys 3, także na czas transportu będzie dobrze zamknięty.
Podstawą szuflad jest natomiast płyta ze sklejki 3mm, z siatką otworów. Pozwoli to na szybkie adaptacje w przypadku wymiany osprzętu na inny bądź zakupu nowego.

Same uchwyty na narzędzia drukowałem natomiast w 3D.

Na ten moment klei się korpus pudełka oraz przygotowałem częściowo pierwszą szufladkę, która zawiera zestawy bitów oraz grzechotkę i przedłużkę.
Pozostało na niej jeszcze troszkę przestrzeni, która zostanie wykorzystana na adaptery do bitów i inne podobne przydasie.

Wszelkie uwagi mile widziane :)

gwd:
Bardzo ładnie do wygląda. Pomysł z modułowością systemu jest super.
Tylko czy sklejka 3mm nie jest trochę zbyt cienka?

Sebastian.P:
Dzięki :)
Korpus jest z 6, tylko podstawka pod wydruki z 3. Jak nie da rady będę musiał kombinować coś innego.

amciek:
No widzę, że Wera cyklop w zestawie. Na bogato :).

Pomysł przedni. Kibicuje.

Sebastian.P:
Pierwsza szufladka zakończona od strony drukowania ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej