HydePark - to co podziemie kocha najbardziej ! > Hobby

GIERKI

(1/46) > >>

Nożyk:
Nie tylko miłosne

Obecnie troszkę mało czasu na takie zabawy, ale w zimowe wieczory prócz bierek i innych planszówek z dzieciakami troszkę pykam w FoE.
A jak znajdę czas to Wot lub WoW

VelYoda:
Strzsznie napalony jesteś na te "gierki" ...

draax:
Ostatnio Dirt Rally. Mocno wciagajace, chociaz pr******chac odcinek w dobrym tempie i czysto, jest maprawde wymagajace. To nie jest need for speed :)

hitmeq:
Diablo 3  - chwilowa przerwa, jak czas pozwoli i będzie z kim grać (jestem w klanie) wracam na kolejny sezon.
World of Tanks - w piątek zainstalowałem, przechodzę tutorial. Zobaczymy czy mi się spodoba.
Battlefield 1 - pograłem w piątek i wczoraj testowe 10 godzin jak mi impregnat wysychał na kratownicy drewnianej :)  Być może kupię.

A tak ogólnie to lubię stare gry na których się "wychowałem" (typu Quake 1). Koledzy z pracy codziennie robią przegląd promocji, czasem coś się trafi fajnego - Commandos cała seria za 1$, aktualnie jest Wiedźmin 1 i 2 łącznie za 10 PLN itp itd. Takich okazji nie przepuszczam i kolekcję powiększam.

Szukaliśmy gry sieciowej free to play, najlepiej strzelanki w którą można pograć wieczorami (jakby mało nam było przebywania 8 godzin codziennie ze sobą :p ). Wybór padł na Paladins i tym sposobem zajął mi miesiąc. Potem dwóch kupiło konsole i się wyłamali a trzeci poszedł grać w WoWa...

Także ten tego .....  nie ma z kim grać, więc zacząłem robić porządki na poddaszu i w efekcie zagospodarować sobie kącik warsztatowy.

W wakacje będzie drugi potomek, plan jest taki że biorę 2 ostatnie miesiące w roku urlopu i wtedy będzie okazja na kupno konsoli   8)

akwastolarz:
Jeżeli gracie na PC to polecam h1z1. Grałem u znajomego. Jest świetna i w dodatku darmowa . Ja mam tylko konsole więc mogę polecić horizon zero down, the last of us.
Wiedźminy są świetne. Teraz czekam na jesień i na premiere red dead redemption.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej