Inne tematy > Inne

Jaki system 18v na początek?

(1/6) > >>

Mati:
Witajcie. Chciałem kupić sobie kilka elektronarzędzi akumulatorowych. Jakie są wady i zalety poszczególnych marek? Myślałem pójść w DeWalta lub Makitę. Z tego co widzę mają podobne ceny i jakość. Maffel i festool jest dla mnie za drogi. Milwaukee też wydaje się być droższe, poprawcie mnie jeśli się mylę, bo nie chciałbym wydać majątku na start. Zależy mi na markowym sprzęcie który trochę wytrzyma. Na początek myślałem o wiertarko-wkrętarce i zakrętarce, z czasem pewnie kupię klucz udarowy, szlifierkę, pilarkę tarczową, piłę szablastą i wyrzynarkę. Reszta narzędzi będzie raczej na kabel. Głównie potrzebuję go do skręcania szalunków, konstrukcji szkieletowej i budowy altan. Mebli tym na razie nie będę skręcał :)

Na chwilę obecną myślałem o DeWalcie dcd996, bo ma dobre opinie. Czy to dobry wybór?

piociso:
Bardzo dobry. Mam ją już chyba ok 2-3 lat. Nic jej nie jest, brak uwag. Akumulatory mam różne tj 1,5, 2 i 4 AH / ale ja mam wszystkie narzedzia akumulatorowe DeWalta- cały system/

Mati:
A jak z resztą narzędzi? Jesteś zadowolony?

piociso:
Mam DeWalta: pilarkę stołową, grubościówkę, 3 wkrętarki, zakrętarkę, piłę szablastą, szlifierkę mimośrodową, urządzenie wielofunkcyjne, szlifierkę kątówkę, nawet radio to duże :) i inne. Ze wszystkich jestem zadowolony. Nigdy nic się z nimi nie stało.

Mati:
Czyli dobrze wybrałem  ;)  Poczekam jeszcze czy ktoś ma inne zdanie ale racze będzie DeWalt :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej