HydePark - to co podziemie kocha najbardziej ! > Konkursy

K O N K U R S D L A M Ł O D Y CH

(1/5) > >>

Mery:
Konkurs dla młodych

obejrzyj dokładnie !!!

przeczytaj uważnie !!!

Omówienie zasad konkursu:
Jak już zostało powiedziane na filmie konkurs ten jest kierowany do osób młodych, które nie ukończyły i  nie ukończą 18 roku życia do końca trwania konkursu czyli do 31 lipca 2019 roku.
Celem konkursu jest zachęcenie młodych osób do prac manualnych z drewnem i materiałami pochodnymi. Zaszczepienie w nich pasji do majsterkowania i stolarstwa i pomoc w rozwinięciu pasji.
Zgłosić i wziąć udział w konkursie może każdy kto spełnia warunek wieku i oraz poniższe warunki, czyli:
- Projekt musi być wykonany głównie przez osobę zgłaszającą ale dopuszcza się pomoc osób starszych,
- Projekt musi być ściśle związany z tematem stolarskim,
- Projekt musi być udokumentowany w formie filmu zamieszczonego na joutubie lub w formie zdjęć, 5 zdjęć ukazujących osobę przy pracy swojego projektu, oraz 3 zdjęcia samego gotowego projektu.
-Link do filmu lub zdjęcia trzeba wysłać do dnia 15 lipca 2019 roku na e-mail konkurs-kornikowo.pl@o2.pl
-Wraz z powyższymi materiałami w mailu trzeba podać swój nick z forum, wiek,  kontakt, oraz w kilku zdaniach krótki opis o swoim projekcie
- Każda osoba może zgłosić maksymalnie dwa projekty
- Od was zależy jakiego materiału użyjecie i co zrobicie, nie ma żadnych ograniczeń co do wielkości projektu i użytych materiałów, ale pamiętajmy o tym że to projekt stolarski.
- Możecie również przy pracy nad projektem, brać czynny udział na forum, czerpać wiedzę stąd oraz w razie problemów pytać się i doradzać u naszych doświadczonych kolegów, Kornicy to super ludzie i chętnie doradzą i pomogą Wam w dylematach.
- Po upływie terminu na zgłoszenia, Wasze prace razem z opisem o nich zostaną opublikowane na łamach forum Kornikowo.pl
- Wszyscy użytkownicy forum będą oddawać swoje głosy na prace które najbardziej im się podobają, głosów można oddać po jednym na każdą z  prac która nam się spodoba.
-Głosowanie będzie trwało do 31 Lipca 2019 r. i po tym terminie zostaną wyłonieni  zwycięzcy i fakt ten zostanie ogłoszony w tym wątku na forum oraz każda z osób wygranych zostanie o tym fakcie poinformowana poprzez kontakt pozostawiony w e-mailu.
- Osoba której praca wygra w ciągu 3 dni musi zdeklarować się którą nagrodę wybiera, osoba której praca zajmie drugie miejsce musi się zdeklarować  w ciągu kolejnych 3 dni, którą z pozostałych nagród wybiera. Osoba która zajmie 3 miejsca z automatu dostanie nagrodę która pozostanie.
Jeżeli któraś osoba nie zgłosi wyboru nagrody w określonym terminie to wybierają kolejne osoby z kolejnych miejsc , a spóźnialski zgarnia nagrodę która pozostanie.

Jeśli nagród przybędzie, bo jest taka możliwość , to zostaniecie o tym poinformowani w tym wątku z opisem  jaka to nagroda jest. Osoba, która zasponsoruje dodatkową  wygraną sama zadecyduje,  którą pracę konkretnie chce nagrodzić (np. za trudność, pot i łzy, innowacje, poświęcenie itp.) lub czy chce nagrodę dorzucić do głównej puli, do wyboru. Potencjalnych fundatorów zapraszam do kontaktu ze mną a na pewno ustalimy szczegóły ;)

UWAGA WAŻNE !!!

W związku z przepisami i wszechobecnym RODO przystępując do konkursu oświadczasz że Twoi rodzice bądź opiekunowie wyrazili zgodę abyś mógł wziąć udział w konkursie i wyrażacie zgodę na opublikowanie zdjęć lub linków z filmem na łamach forum. Podany Wasz Nick/imię, oraz wiek będące częścią Waszych danych osobowych nie będą w żaden sposób przetwarzane i potrzebne są tylko do waszej indyfikacji z Waszą pracą. A dane adresowe które będą potrzebne do wysłania nagrody będą wykorzystane tylko w celu jej wysłania i w momencie odebrania przesyłki zostaną również usuniete.


Mam nadzieję że zasady są przejrzyste i jasne, więc drodzy moi do pracy ;)
Czekamy na wasze realizacje.


Mery:
Przypomnę jakie są nagrody :)


dziś do puli nagród dołączyły 3 sztuki książki autorstwa Big Johna :)
Wielkie dzięki John za nagrody :)
gdybyście zapomnieli jak wyglądają pozostałe nagrody to właśnie tak jak na foto poniżej :)
Wątek pozostawiam otwarty ale proszę o rozważne wpisy i na temat, nie tylko my to czytamy :) pamiętajmy że konkurs jest dla młodych ludzi ;)

clhseba:
Wydaje mi się że śmiało moge już Markowi Dwa kropka Zero pogratulować ;)

Mery:
Marek stwierdził że nie startuje bo - cytuje jego słowa
" to jest konkurs dla amatorów a on już trochę porobił i już nie jest amatorem więc nie będzie startować i psuć szansy  młodym początkującym "

koniec cytata ;D

istolarstwo:
To ktoś w ogóle startuje?

Piotr

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej