HydePark - to co podziemie kocha najbardziej ! > Konkursy

konkurs dla młodych G Ł O S O W A N I E

(1/7) > >>

Mery:

Termin nadsyłania prac konkursowych właśnie minął więc publikujemy zgłoszone prace i do głosowania Kornicy :)
Zasady konkursu są opisane tutaj https://kornikowo.pl/konkursy/k-o-n-k-u-r-s-d-l-a-m-l-o-d-y-ch/

Uwaga !!! każdy może oddać 3 głosów

a oto prace osób które przystąpiły do konkursu :)

1. to najmłodszy majsterkowicz jaki przystąpił do konkursu, na imię ma Mateusz i ma dwa latka, jest jeszcze za młody na cięcie, struganie i frezowanie ale ochoczo pomaga tacie w pracy, to policzy lamelki, to poda narzędzia, zrobi porządki w skrzynkach z narzędziami i dokręci te śrubki których tata zapomniał ;)oraz filmiki jak Mateusz pomaga

 https://drive.google.com/file/d/13PhZxBexRVJeN4FOmZZvoxGSbMFFg3vm/view?usp=drivesdk

https://drive.google.com/file/d/1-2a8Z4qr90QF93JauR5aYzlRQrFkcofZ/view?usp=drivesdk

https://drive.google.com/file/d/1-4FvDQ2XnJrcC_kL0QEqo1icsMkGxLi6/view?usp=drivesdk

w ankiecie głosujemy na tą pracę na numer 1
Mery:
2. Kolejna praca to ławeczka wykonana przez 14-sto letniego Bartka
Bartek napisał w zgłoszeniu  tak
"Witam!
Nazywam się Bartek i mam 14 lat. Mam swój własny kanał na youtubie, na którym jest udokumentowana realizacja mojego projektu. Jest to ławka ogrodowa. Razem ze mną podobny projekt robił Gizmo Garaż oraz SwG stolarnia w garażu, dlatego też to intro na początku filmiku."a tutaj możecie zobaczyć na filmie jak powstała krok po kroku :)
w ankiecie głosujemy na tą pracę na numer 2

Mery:
3. Kolejny projekt to szafka pod frezarkę i szlifierkę taśmową wykonana przez Szymona lat prawie 18

Szymon niewiele napisał o sobie i projekcie ale za to zasypał mi skrzynkę mailową ogromną ilością zdjęć z procesu powstawania projektu, a oto niektóre z nich :)

edit. A jednak dopisał nam coś więcej :)

i filmiki


w ankiecie głosujemy na tą pracę na numer 3

Mery:
4. Kolejny projekt to walizka na narzędzia również wykonana przez Szymona lat prawie 18

Szymon napisał


i film z jej powstawania

&feature=youtu.be


w ankiecie głosujemy na tą pracę na numer 4

Mery:
5. Kolejny projekt zrobił Mateusz lat 16 znany jako Młody stolarz

oto co napisał Mateusz w zgłoszeniu o projekcie
"
„Chciałabym odnowić kuchnie” powiedziała do mnie babcia. Bez chwili zastanowienia zgodziłem się ;D i wziąłem się do roboty. Na początku wziąłem 2 fronty „na próbę”. Po zmatowieniu położyłem 4 warstwy emalii akrylowej i 3 warstwy lakieru poliuretanowo akrylowego. Efekt wyszedł nie zbyt dobry. Chwila zastanowienia i znalazłem rozwiązanie. Kupiłem farbę innej firmy i wiele lepszy efekt uzyskałem po 3 warstwach. Cała powłoka jest odporna, pozytywnie przeszła testy odpornościowe ;) . Po tym jak opanowałem technikę malowania, wziąłem się za resztę frontów (garaż blaszak na samochód stał się mini lakiernią :D ). Zdemontowane zostały stare zawiasy kołkowe, a otwory po nich zaślepiłem. Następnie wywierciłem otwory na zawiasy puszkowe. Gdy nawiercenia były gotowe, osadziłem zawiasy. Wybrałem wersję z cichym domykiem, od firmy GTV. Po zamontowaniu uchwytów przyszła pora na montaż frontów do korpusów szafek. Kolejną czynnością była mała metamorfoza wieszaka montowanego pod szafką górną. Stary lakier został całkowicie usunięty, elementy zabejcowane i polakierowane. Po zamontowaniu wieszaka wykonałem blat kuchenny, bukowy z małymi wstawkami dębu, bejcowanego na ciemny kolor. Następnie został on zamontowany na swoim miejscu. Blatu z drugiej szafki nie ruszałem, ponieważ ma być na nim umieszczony zlew. Docelowo cała kuchnia zostanie przemieszczona z pomieszczenia gospodarczego do kuchni w domu, jednak dopiero po remoncie. Myślę, że kuchnia fajnie się prezentuje, gdyż włożyłem w nią dużo serca i pracy. Przy ostatecznym montażu w docelowym miejscu dołożę jeszcze zawieszki meblowe w szafkach wiszących. Zachęcam do oddania głosu na moją pracę :)  !!!

w ankiecie głosujemy na tą pracę na numer 5

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej