HydePark - to co podziemie kocha najbardziej ! > Konkursy

Konkurs na konkurs

(1/4) > >>

KolA:
Jak w temacie. Prawie bo jednak bez nagrody.
Chodzi o to by zebrać wasze pomysły na kolejny konkurs. Mamy jeszcze jeden fant od woodfan no więc trzeba by coś wymyślić i go oddać w dobre ręce.
No więc?

Mery:
może coś tematycznego ? zbliża się dzień matki albo dzień dziecka i może coś na tą okazję ? myślę że kilka osób przygotuje jakiś upominek dla tych osób a i czasu praktycznie miesiąc jest na to, to powinno wystarczyć na spokojne zrobienie projektu

VelYoda:
Konkursy temstyczne to dobra opcja, raz na 3 miesiące konkursik. Jeżeli wiecej nagrod i uczestników to wygrywajacy wybiera jedną a reszta idzie do ludzi,  żeby nie faworyzować jednej wygrywajacej osoby.
Można dolożyc warynek wykonania w technice tradycyjnej, żeby bylo ciekawiej.

KolA:
Ten warunek mocno ograniczy grono uczestników, a mi zależy na maksymalnym wyrównaniu szans i jak największej ilości uczestników.

jaworek:

--- Cytat: VelYoda w 2019-05-01 | 10:20:23 ---Można dolożyc warunek wykonania w technice tradycyjnej, żeby bylo ciekawiej.

--- Koniec cytatu ---
To może konkurs na najładniejsze skrzypce? ;D
Robota w drewnie , koszt materiału minimalny ,techniki i narzędzia tradycyjne , grono wcale nie musi być ograniczone a szanse maksymalnie wyrównane ;D ;D ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej