HydePark - to co podziemie kocha najbardziej ! > Konkursy

Konkurs na Nowy Rok

(1/15) > >>

KolA:
Ludziska!

Dzięki nieskończonej dobroci kolegi @microb1987 który to zaoferował swój precyzyjny kątownik do szyn prowadzących zagłębiarek możemy zorganizować konkurs w którym to ów kątownik stanowi główną (i jedyną) nagrodę.
Kątownik TEN oprócz tego że jest mega precyzyjny ma jeszcze jedną cechę, która stanowi o jego wyjątkowości: jest własnoręcznie ryśnięty przez samego stwórcę! Ten jednak zadbał o to by owy przejaw artyzmu nie rzutował na cechy użytkowe.
Cóż zatem uczynić trzeba to owe cudo zdobyć? Otóż do Nowego Roku włącznie w tym wątku zamieścić JEDNO, NAJLEPSZE zdjęcie Waszej realizacji w roku 2020. Koniecznie musicie nadać zdjęciu tytuł.
Post niech ma postać:
TYTUŁ: [TUTAJ WASZA WENA TWÓRCZA]

[ZDJĘCIE]

Po Nowym Roku jak wasz umiłowany administrator wytrzeźwieje zebrane zostaną tytuły prac i wstawione do ankiety w tym poście. Poprzez ankietę będziecie w głosowaniu wyłaniać zwycięzcę.
Głosowanie będzie trwać przez 2 tygodnie a rozpocznie się.. no wiecie.. ;)


Głosujemy na poniższe prace:

Spoiler for Hiden: Mery - Rodzina jest najważniejszaOzi - Szafka nocnamariusz_s - Montaż kamerInsider - Szfka na butyAxo - Wydój mnie jeszcze raz , ostatni raz .... siala la laoldgringo - Rodzina jest ważna, ale sypialnia jest najważniejszaJakacor - Szafka RTVTranzyt - KwietnikiWojput - Wrocławski szkieletorjaricz - Marzenie zawodowe 8 - latkaprzemekwoj87 - Gotować każdy możeDaraas - coś tam mi w duszy graStrużyn - Łóżko domek dla dziatwyyarkow - Mały Biały DomekD@rek - Nieokiełznany ciosacz uzębienia prostegoGumiś - Wyczekiwana niczym Specowa toaletka...grekot - Dębowa szafka łazienkowaPiotrMK - Ściana czyli 98 desekBerbelek - Nie taki ten dąb czarnyhatemenow - Chatka Puchatkaraven - JEEPsy dreamsSETA - Stół na wieku

Mery:
no to ja zacznę na zachętę pozostałych ;)

co prawda nie jest to mój najlepszy projekt, nie jest najładniejszy, nie jest bardzo skomplikowany, ale jest wykonany dla wyjątkowej dla mnie osoby, robiąc go przez kilka dni myślałem o tej osobie, ile jej zawdzięczam, co gdyby nie ta osoba, i ile tak naprawdę jest warta rodzina która się kocha, wspiera w trudnych momentach i na którą zawsze można liczyć, że nie ważne w życiu są pieniądze, nie ważna jest pogoda na zewnątrz, nie ważne co robię zawodowo i co jadłem wczoraj na kolację, tytuł rodzina jest najważniejsza :)

edit

w tym miejscu był link do filmu, zmieniłem na foto wedle regulaminu konkursu :)

KolA:
Mery, ale wiesz że nie spełniłeś warunków konkursowych? :)
Brak tytułu i zdjęcia

VelYoda:
wytrzeźwiej (Kola, Mery, ja?) wszystko jest na miejscu
wystarczy nie odpalać filmu, wszystkie informacje na fotce >:D
Nawet numer miejsca w losowaniu ;D


Ot cuda techniki.

istolarstwo:

--- Cytat: VelYoda w 2020-12-24 | 13:21:17 ---wytrzeźwiej (Kola, Mery, ja?) wszystko jest na miejscu
wystarczy nie odpalać filmu, wszystkie informacje na fotce >:D
Nawet numer miejsca w losowaniu ;D


Ot cuda techniki.

--- Koniec cytatu ---
Gdzie Ty tu widzisz zdjęcie od Niedźwiedzia?


Piotr.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej