HydePark - to co podziemie kocha najbardziej ! > KORNIKOWE stoisko

mk_kosa

(1/5) > >>

mk_kosa:
wersja druga z miejscem na graty naszego forumowego kolegi, gdyby miał ochotę się zabrać...

propozycja wzorująca się mocno na umiejscowieniu stosika z poprzedniej edycji targów: wyraźnie zaznaczone "plecy", zbieranina różnej maści szafek i kobyłek tworząca ramy stoiska; z jednym głównym miejscem roboczym + szafkami jako miejscem na wyrzynarki ew. odstawienie innych maszyn

dla chętnych plik SketchUp (12 MB)        http://stg.hekko.pl/korniki/stoisko_na_Lubdrew.skp

domek dla dzieci w SketchUp v.3 (0,4 MB) http://stg.hekko.pl/korniki/domek_dla_dzieci_v3.skp

Gotycki_Zdun:
Brak kalendarza z gołymi babami deprecjonuje wartość merytoryczną stoiska.  ;)

bartsmetkowski:
no i kosa usunął plik :P łobuzie wrzucisz jeszcze raz ?

Bill Door:
Potrzeba coś wykonać ze zdjecia albo bardziej projektu? ;)

mk_kosa:
Jest taki pomysł, by na części wystawienniczej przed halą LUBDREW zbudować coś takiego jak na poniższych zdjęciach. Raz, by wypełnić mocno już zakurzone rodzinne zobowiązanie, dwa: by uatrakcyjnić nasz pobyt na targach, trzy: ....eeee..... by sobie razem coś zbudować?


Więc, naturalną konsekwencją pomysłu jest pytanie: czy warto i czy ewentualnie zalazłby się chętny lub chętna ;) by wspomóc Kornika swoją pracą (o materiale i narzędziach na razie nie gadamy)? Może być nawet mało doświadczony(a) - projekt nie poleci na Marsa, więc luz....

deszcz, wiatr w oczy, a także śnieg już zagwarantowane; dwie stacje telewizyjne już stoją w kolejce by to wydarzenie filmować, a relacja na żywo będzie w ramówce 4 stacji radiowych; masz szansę - czy podejmiesz wyzwanie ?!


A tak na serio to myślę realnie nad powyższym pomysłem, ale czuję w kościach, że dla 1 osoby to za dużo (jak na 2 dni występu na targach). A należy oczywiście myśleć wyłącznie tak, że jak się zacznie to do ukończenia... bez ściemy. Docelowy efekt zawierałby się w pokazanej konstrukcji, pokryciu dachu płytą + ew. papa; bez obijania ścian - no może niewielki ich kawałek by pokazać "jak to ma wyglądać docelowo".

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej