Wiedza teoretyczna > Książki, czasopisma, itp

Żywica epoksydowa Książka

<< < (2/2)

Gumiś:

--- Cytat: M.ChObi w 2021-09-16 | 13:11:12 ---
--- Cytat: epoksydowa.pl w 2021-09-16 | 13:07:28 ---z kodem "kornikowo.pl" 10 zł taniej na książkę ;)
--- Koniec cytatu ---

Teraz  mi mówisz ??

:D

--- Koniec cytatu ---

 Dzięki Obi za ogarnięcie rabatu  ;D ;D ;D ;D

M.ChObi:

--- Cytat: Gumiś w 2021-09-16 | 17:49:51 --- Dzięki Obi za ogarnięcie rabatu  ;D ;D ;D
--- Koniec cytatu ---
:D

Nie ma za  co

Meksykanin:
Przeczytałem…

To chyba jedyna dostępna pozycja książkowa (poradnik) poświęcona żywicy. Przeznaczona jest dla tych, którzy chcą podjąć się pierwszych prób wykorzystania żywicy i jeszcze nie mają własnych doświadczeń. W moim odczuciu jest to bardzo przydatna pozycja wprowadzająca i warto ją przeczytać przed rozpoczęciem własnej przygody.

Gdybym ją przeczytał zanim rozpocząłem swoje rozmaite próby (mam za sobą różne zalania testowe i dwa projekty wykorzystująca żywicę epoksydową: stojak na doniczkę i półki), oszczędziłbym sobie wyłuskiwania podstawowej wiedzy po omacku z filmików i jakiś wpisów na forach - zaoszczędziłbym dużo czasu i przede wszystkim niepewności.

Moim zdaniem poradnik ma wszystko, co potrzebne żeby zacząć, a to czego nie ma… tego chyba nie można zdobyć inaczej niż własnymi doświadczeniami Szczególną wartość ma dla mnie poważne potraktowanie bhp w zakresie ochrony przed toksycznością.

Dla tych, którzy mają już swoje doświadczenia i pierwsze projekty, myślę że warto rzucić okiem i już. Wydaje mi się, że nie jest to poradnik do sięgania co jakiś czas po cokolwiek kiedy już ogarnie się podstawy i ma się swoje doświadczenia. Pożyczyłem, przeczytałem, oddaje… i jestem zadowolony.

Dziękuję, @Obi, za pożyczenie książki. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej