Marki Marketowe / Promocje w sklepach / Gazetki > Marki marketowe - który market jakimi markami handluje

Erbrauer w castoramie

<< < (2/22) > >>

marek20:
Teraz mają bodajże takiego białego macallistera.
Te erbrauery wyglądają dosyć podobnie tylko są w innych kolorach. Pytam ponieważ mój ojciec dorwał dzisiaj gazetkę i myśli nad kupnem tej wyrzynarki.
I jak go tu przekonać, że metabo lepsze? ;D

fyme:
Kwita ma rację, to jak wszystko w Casto sprzęt sezonowy, ani serwisu ani jakości, z resztą to już któreś tam z kolei modele Erbauera. Erbauer akurat króluje na wyspach i też jako sprzęt marketowy, jest masa aukcji z erbauerem w tle na portalu aukcyjnym właśnie z Anglii. Ja bym w to nie wchodził. Wolałbym dołożyć i kupić coś z ewentualnym serwisem czy choćby z dostępnością części zamiennych no chyba że potrzebujesz to okazjonalnej pracy a jak zdechnie to wymienisz na inną. Ale skoro tak to zostaje jeszcze kwestia jakości i kultury pracy.

bartsmetkowski:

--- Cytat: marek20 w 2018-12-26 | 13:20:43 ---Teraz mają bodajże takiego białego macallistera.
Te erbrauery wyglądają dosyć podobnie tylko są w innych kolorach. Pytam ponieważ mój ojciec dorwał dzisiaj gazetkę i myśli nad kupnem tej wyrzynarki.
I jak go tu przekonać, że metabo lepsze? ;D

--- Koniec cytatu ---
mam to metabo i szału nie ma :( w sensie to małe

orb:
Powiedz mu, że jak znajdzie manuala serwisowego z listą części zamiennych w serwisie w Polsce, to niech kupuje. Chociaż widzę, że teraz boom na silniki bezszczotkowe w narzędziach na aku.

Sillvano:
Macalem wkretarkę i powiem, że sprawiała wrażenie solidnej, nic nie trzeszczalo, wrzeciono zero luzow, plastiki fajne, niestety była wyładowana i nie miałem okazji jej posłuchać, ale cena wysoka. Co do castoramowych narzędzi to mam ukośnice macalister I daje radę, zagłębiarka również i taki mały wkrętak chyba 4 rok hula, jedyne co to wiertarka klękła, ale miała z 6 lat, więc do majsterkowania się nadają :)... Co prawda postanowiłem jednak kupować bardziej uznane sprzęty, ale np mam wyrzynarkę aeg step 100x i jakoś nie jestem porażony jej super działaniem:(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej