Marki Marketowe / Promocje w sklepach / Gazetki > Marki marketowe - który market jakimi markami handluje

Zagłębiarka Parkside PTSS 1200 C1

(1/3) > >>

Jacek J.:
Od około roku jestem szczęśliwym posiadaczem zagłębiarki Parkside PTSS 1200 C1. Zmieniłem w niej tarczę na lepszą z 48 zębami i ogólnie jestem z niej raczej zadowolony. Przyszedł jednak czas na zmianę tarczy i tu pojawił się problem. Śruba mocująca tarczę się zapiekła i podczas odkręcania z gniazda inbusa zrobił się okrągły otwór. Nie mam jeszcze pomysłu jak śrubę tą odkręcić, najpierw jednak muszę zdobyć  nową śrubę. Części zamiennych do tej zagłębiarki Parksida nie znalazłem w necie, znalazłem natomiast fajną stronę z częściami zamiennym ( https://gtxservice.pl/ ), gdzie jest mnóstwo śrub do pilarek różnych marek. Przypuszczam że któraś z nich będzie pasować, pytanie która. Czy ktoś z Was zna odpowiedź na to pytanie? Z góry dziękuję za informacje.

KolA:
Żeby ją odkręcić to weź flexem natnij i przez płaski szeroko śrubokręt młotkiem odkręć. Tylko czy tam nowe ma czasem lewego gwintu?
Co do śruby to jak odkręcisz to będziesz znał rozmiar i czy lewy czy prawy gwint. Dobierz pod te parametry i już.

Jacek J.:
Dzięki za informację. Tez o tym myślałem. Miałem również pomysł czy nie przyspawać jakiegoś starego inbusa i tak to odkręcić ale nie wiem czy by to zadziałało.

KolA:
Wydaje mi się że ciężko będzie pospawać, a poza tym przegrzejesz jeszcze gwint i całkiem zagłębiarkę szlag trafi.

newrom:
Torxem można jeszcze spróbować, trzeba nabić młotkiem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej