Administracja > Nowe uwagi

Rozszerzenie forum o dodatkowy dział narzędziowy

(1/2) > >>

dubo:
Cześć,

jestem raczej biernie piszącym użytkownikiem, ale sporo tutaj czytam, przeglądam i się po prostu uczę. Myślę, że forum ma sporą moc przyciągania - bo skupia prawdziwych pasjonatów, mocno ciekawych ludzi, ale też przede wszystkim sporą grupę profesjonalistów i super merytorycznych majsterkowiczów. Wiem, że to forum które z założenia skupia się głównie na obróbce drewna i tematach mocno z tym związanych. Istnieją także działy/sekcje wątków pozwalających na luźne gadki, czy też dyskusję o swoich zainteresowaniach.
Brakuje mi tu jednak działu związanego z narzędziami dla zastosowań niekoniecznie stolarskich, a np. motoryzacyjnych, budowlanych czy też elektrycznych. Wiem, że powstanie takiego działu może nieco "rozmyć" ogólną tożsamość społeczności forum, jednak może też przyciągnąć nowych użytkowników, a przede wszystkim powinno w jakimś stopniu pomóc nam wszystkim przy wyborach narzędzi. Wiem, że na forum są ludzie mocno wszechstronni i będą w stanie pomóc, doradzić nie tylko w sprawach związanych stricte z drewnem. Od razu uprzedzam odpowiedzi w stylu - są inne fora jak np. elektroda itp., ale nie wiem jak Wy macie moi drodzy Koledzy, ale ja jednak najbardziej ufam Kornikom. Kupiłem dużo sprzętów dzięki tej społeczności i praktycznie nigdy nie wtopiłem głupio kasy - właśnie dzięki Waszym podpowiedziom (a Wasze podpowiedzi już czytałem jeszcze na forum PWCZ, z którego przybyłem razem z Wami).

Co Wy na to? Czy jest to Waszym zdaniem sensowne? Jestem niezmiernie ciekaw opinii :)

Qiub:
a gdzie bys to widzial jak nazwal dzial i jakie poddzialy?
niby pi***ola ale moze rozjasnic wiele watpliwosci.

Maciek:
https://kornikowo.pl/takie-tam/szybkie-pytanie-szybka-odpowiedz/
Chyba najlepsze miejsce do podpytania. Bo jakoś nowego działu to nie bardzo widzę. Bo zaraz będzie narzędzia do motoryzacji, hydrauliki, elektryki, pieczenia ciast, porady prawne. itp. Jak chcem o coś spytać Korników to podpytuje w tym temacie

vlad:
Według mnie, dział "takie tam" póki co sprawdza się nieźle do takich zapytań. Jak przejrzysz listę tematów, to znajdziesz tam spory rozstrzał od zapytań o bagażnik dachowy, przez ogrodnictwo po fotowoltaikę.

r2d2:
Jeśli takie coś miało by rację bytu to ja bym go nazwał "Narzędzia niekoniecznie stolarskie" a poddziałów bym nie robił - po paru tematach jak już będzie co wrzucić można by rozdzielić.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej