Maszyny elektryczne stacjonarne > Odciągi

Odciąg do małego warsztatu

<< < (3/3)

nickczemnick:

--- Cytat: litwincrew w 2021-03-24 | 10:28:34 ---Czyli ten z linku? A w kwestii węża też na coś szczególnego zwracać uwagę??

--- Koniec cytatu ---
Ten z linku. Na długość - żebyś sięgnął do maszyny :) I żeby nie przesadzać z długością bo to mały odciąg a czym dłuższy wąż tym gorzej dla wydajności.

litwincrew:
Odciąg u mnie po pierwszych testach z Hc260. Niestety dość często się zatyka... Czy wycięcie tej metalowej kratki coś da no i czy stracę od razu gwarancję???

nickczemnick:
To jest pierwsza rzecz którą powinieneś zrobić po zakupie :) Ktoś tutaj pisał że rozmawiał z Cormakiem i kratka nie ma wpływu na gwarancje.

jack49:

--- Cytat: nickczemnick w 2021-04-10 | 23:25:21 ---To jest pierwsza rzecz którą powinieneś zrobić po zakupie :) Ktoś tutaj pisał że rozmawiał z Cormakiem i kratka nie ma wpływu na gwarancje.
--- Koniec cytatu ---
U mnie w Cormaku są dwie kratki - jedna plastikowa a druga metalowa. Na razie wyciąłem plastikową i praktycznie w ogóle już się nie zatyka. Też dostałem informacje, że wycięcie tych kratek nie spowoduje utraty gwarancji.


--- Cytat: M.ChObi w 2021-03-23 | 21:58:37 ---przeglądów nie robiłem , zawsze jest rękojmia .
--- Koniec cytatu ---
Trzeba tylko pamiętać, że rękojmia to nie gwarancja i nie chroni konsumenta przed "zużyciem się" sprzętu. Chociaż sam oczywiście nie zamierzam robić przeglądów :-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej