Akcesoria stolarskie / meblowe > Okucia, siłowniki, szuflady, prowadnice, wyposażenie szafek

Jak przechowywać drobiazgi?

<< < (2/5) > >>

gwd:
Yoda, dziękuję za podpowiedź :)
Trochę to trwało zanim dojrzałem co do decyzji zakupu organizerów Auer Packaging (raster 5x6) a jeszcze dłużej zbierałem się do zrobienia jakiejś szafeczki.
Wyszło mi takie coś jak na zdjęciach.
Sklejka bukowa 18 mm została mi z robienia zabudowy szufladowej garażu (w sumie 6 szafek po 6 szuflad).
Wysokość i szerokość dopasowana do pozostałych szafek z szufladami czyli 80x40. Głębokość 43 cm wynikowa z szerokości kawałków sklejki jakie mi zostały. Szkoda było mi obcinać więc szafka jest dwustronna: z przodu ślizgacze mosiężne na organizery a z tyłu 10 cm wnęka do zagospodarowania.
Zmniejszenie dystansu pomiędzy kolejnymi organizerami do 2mm dało mi dodatkową przestrzeń na mikro szufladę (gł. 16 mm), która jednocześnie może służyć do wyłożenia organizera na czas potrzebny do znalezienia potrzebnego drobiazgu.
Tylna (a w zasadzie środkowa ścianka) ze sklejki 12 mm (niestety juz brzozowej) mocowana we frezowanym wręgu na gł. 5 mm.
Platforma z kółkami mocno tymczasowa ;)
Być może dorobię jeszcze podwójne drzwiczki, ale to sprawa przyszła i niepewna ;)
Reszta na zdjęciach bo obraz jest warty więcej niż 1000 słów :)


KolA:
Bardzo ciekawy pomysł!
Dam się zastanawiam cały czas jak się pozbyć walających się pudełeczek i to jeden z ciekawszych pomysłów jak dla mnie! Brawo Ty!

M.ChObi:
Sprytne , to to--- Cytat: KolA w 2020-01-11 | 06:27:42 ---zastanawiam cały czas jak się pozbyć walających się pudełeczek
--- Koniec cytatu ---

Jest taki dział  , oddam :D

drynda:
U mnie coś podobnego ale wersja dla ubogich :)

gwd:
Auer jest o tyle dobry, że to są pojemniki rastrowe i mozna je dowolnie konfigurować, ale nie przez przekładki jak w wielu innych systemach tylko są osobne pojemniczki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej