Wiedza teoretyczna > Oprogramowanie

projektowanie kuchni?

(1/2) > >>

Daraas:
Może nadeptuję komuś na odcisk w temacie, ale zastanawiam się jak w miarę prosty i niewymagający sposób zrobić wstępną aranżację kuchni - tu chodzi mi bardziej o wizualizację, bo mniej więcej jakiś pomysł mamy ...

Nie chcę żeby ktoś się poczuł że "zabieram" mu pracę czy coś...póki co mam kilka szafek z niebieskiego szfeckiego sklepu ;)
No i docelowo kombinujemy żeby zrobić (prywatnie dla mnie) kuchnię w stylu wiejsko-rustykalnym, ale sam układ szafek fajnie byłoby zwizualizować... jeszcze nie ma decyzji czy zostaniemy przy szafkach z niebieskiego sklepu czy zrobimy na zamówienie, bo nie mam bladego pojęcia jak teraz wychodzi to cenowo ... Nie zamierzam robić szafek sam, będą albo kupne w sklepie albo pod zamówienie, zależy jak wyjdzie to cenowo i jak daleko szarpnie nas wyobraźnia ;)

Podpowiecie jakiś program ze standardowymi szafkami kuchennymi?

VelYoda:
Ikea ma swój soft. Wies możesz machnąc w niebieskim z ich asortymentem

Soplica:
Dokładnie, teraz w Ikei można nawet samemu mebel zaprojektować

Stachmiesz:
Sketchup? ;D

Bill Door:
powiem szczerze że nie robię projektów w programach bo nie mam czasu tego ogarniać mam taki zapi***ol na fejsie ale czy do blendera czy sketchupa czy kd max na bank są gotowe biblioteki teraz pytanie czy płatne a jeśli nie to czy zdatne.

wiejsko rustykalny to imo tylko drewno, szczotkowane, młotkowane, polane octem z wełną stalową itd.

chyba ten film pomoże


lub ten


lub te

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej