Wiedza teoretyczna > Oprogramowanie

Sketchup vs meblarstwo usługowe

<< < (16/16)

norbert_o:
Swoją bazę najlepiej stworzyć jako oddzielne komponenty dynamiczne. Można je wtedy importować i łatwo edytować. Jednak wersja Make nie ma możliwości tworzenia takich komponentów jedynie edycję.

KolA:
Dlatego ja od pewnego czasu stawiam jednak na fusion 360.
Mając nawyki ze SketchUp jest dość upi***liwy ale możliwości sporo większe!

Fazi:
Norbert, ale w moim Make-u jeśli zaznaczysz dajmy na to szafkę, zrobisz z niej komponent, pojawia się po zaznaczeniu /prawy p. myszy/ opcja "zapisz jako" i wysyłasz to sobie do jakiegoś tam folderu i masz kompletną szafkę do importu i normalnej edycji. Także nie potrzebna chyba wersja PRO do tego celu. I oto właśnie mnie biegało w zapytaniu.
A skoro już się pocę przy klawiaturze to zapytam o taki drobiażdżek. Czy można otworzyć kilka kart roboczych na jednym otworzeniu programu, czy trzeba np. potrójnie otworzyć program, żeby coś  dłubać symultanicznie? Czasami tak pracuję, a podobno /tak mi mówiono dawno, dawno temu/, takie wielokrotne otwarcie programu jest niekorzystne dla pracy całej "jednostki" W każdym razie w niektórych programach jest to normalność, a w SU nie mogę się tego doszukać. Chyba, że to kolejny przejaw kurzej ślepoty ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej