Obróbka metalu > Sprzęt i osprzęt

Nitownica ręczna do nitów zrywalnych

(1/3) > >>

orb:
Jak w temacie. Szukam jakiejś takiejś, żeby była dosyć wygodna. Miałem do czynienia z marką proline, novus, ale średnio mi pasują, nity po pewnym czasie blokują się i trzeba wypychać drugim. W oko wpadła mi taka: https://www.budujesz.pl/neo-nitownica-do-nitow-stalowych-i-aluminiowych-18-103-3091803/
Są jeszcze nitownice z główką obrotową, dobre kiedy jest słabe podejście, ale jak one się sprawują?

Neo tools narzędzia ręczne mają podobno całkiem niezłe, widziałem np. zaciskarkę do tulejek i mi się spodobała, bo wyglądała na solidną.

bushmaster:

--- Cytat: orb w 2019-08-17 | 12:59:25 ---Są jeszcze nitownice z główką obrotową, dobre kiedy jest słabe podejście, ale jak one się sprawują?
--- Koniec cytatu ---
Miałem jakiś czas temu taką nitownicę z obrotową główką.Przydatna rzecz w trudnodostępnych miejscach .Przeszło przez nią trochę nitów ale przy którejś robocie pękł element który ściąga i zaciska gwózdz nita.Niestety nie dało sie tego naprawic jako że to był jakiś stop.Po niej kupiłem zwykłą firmy Coval którą mam do dziś.

Strużyn:
Ja kupiłem taką nitownicę Bahco ..... na razie tylko kilkadziesiąt nitów nią zapiąłem, więc ciężko mówić o tym czy jest dobra czy zła. Na razie jestem zadowolony. Ooo w Empiku akurat są ;)

https://www.empik.com/nitownica-reczna-z-obrotowa-glowica-bahco-bahco,p1221652670,dom-i-ogrod-p

orb:
Dzięki, przyjrze się obu. Ze 2 dni temu nitowałem pożyczoną taką z powerfixa i szła dosyć dobrze, może dlatego, że specjalnie katowana nie była.

Fazi:
Dość dużo przerobiłem tanich lub niedrogich nitownic i w końcu nabyliśmy Betę, która służy nieustannie do tej pory. Zdarzają się jej czasem niegroźne zacinki, ale to bardziej wina chaotycznego zaciskania. I jest troszkę mniejsza od standardowych - czasem to atut. Kupiłbym jeszcze raz i mogę polecić.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej