Maszyny elektryczne stacjonarne > Osprzęt

Brzeszczoty - jakie?

(1/3) > >>

maniek444:
Witam serdecznie

Zwracam się do Was Bracia Hobbyści z zapytaniem- otóż od Kochanego Męża dostałam włosówkę na prezent i chciałam się dowiedzieć jakie brzeszczoty należy mieć na początek dla amatorki aby nabrać wprawy do cięcia włosówką.

Poczytałam z Mężem o brzeszczotach Niqua (mają bardzo dobrą opinię)  nie wiem o co chodzi z numerami i kształtami czy może mi ktoś podpowiedzieć o co bryka?

czekam na Wasze sugestie za które z góry dziękuję

Moja dziupla:

--- Cytat: maniek444 w 2019-07-18 | 19:34:10 ---Poczytałam z Mężem o brzeszczotach Niqua (mają bardzo dobrą opinię)  nie wiem o co chodzi z numerami i kształtami czy może mi ktoś podpowiedzieć o co bryka?

czekam na Wasze sugestie za które z góry dziękuję

--- Koniec cytatu ---
Cieszą się dość dużą popularnością. Na początek na  pewno wystarczą. Myśle że zakup każdego z rodzaju (każdego z numeru) rozwiąże problem i sama zobaczysz jaka jest różnica między nimi. A numeracja to nic innego jak oznaczenie cech brzeszczotu. Między innymi ilości zębów na 1 cm. Porównaj sobie cechy poszczególnych brzeszczotów.

KolA:
Określ ci będzie cięte. Brzeszczoty dobiera się do ciętego materiału. Przejrzyj na allegro usera lxlelectric. Kupisz u koleżanki forumowej wszystko co trzeba.

M.ChObi:
Zagadaj Z  Panią bobrową

https://kornikowo.pl/profile/?u=187

fyme:

--- Cytat: maniek444 w 2019-07-18 | 19:34:10 ---otóż od Kochanego Męża
--- Koniec cytatu ---
Maniek ty masz męża?

W sumie luz, respekt dla indywidualności ;D ;D ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej