Maszyny elektryczne stacjonarne > Piły taśmowe

Hammer N2-35

(1/4) > >>

Eustachiusz:
Czy widzieliście już nową, budżetową pilarkę taśmową Hammera? W zamyśle ma być konkurencyjna względem produktów o azjatyckim pochodzeniu - czyli Recordów, Holzkraftów itd.


Cena w szwajcarskiej wersji sklepu to około 1000 CHF - czyli około 4000 złotych. Co myślicie?

Axo:
Jak to mawiaja biere na premiere :D

A tak na serio calkiem fajna, z fimu wynika,ze ma wszystko co potrzeba ... solidny stol, dobre prowadzenie tasmy ( tyle ile widac) i fajny system przykladnic, jeden zaczerpniety od incry, a moze incra od nich (tego nei wiem)
Niemniej jednak jesli nawet bedzie po okolo 4k ( w co watpie) to i tak nie malo .... jak chca wejsc na rynek budzetowy to powinni zaczac od okolo 3k.

W kazzdym razie dzieki za linka, moze to bedzei moj pierwszy sprzet z tej slynnej firmy ;)

Daraas:
"budżetową" .... za 4k :P :D

czemu cholera to musi być takie drogie hobby :P

Qiub:
mozesz zmienic na militaria, samochody luksusowe lub zabytkowe, kamienie szlachetne albo zbieranie pieniedzy z bankow ;D

to ostatnie ponoc przynosci dochody, nieliczni mowili ze nawet niezle ;D


jak masz zrobic 2 dechy z debu np. 100x30x3cm to nawet nie kupisz ... zaplacisz ze 200 zyla i z glowy. A jesli masz robic schody to inwestujesz w sprzet i material... robisz np. stopnie na schody betonowe i jestes na zero. Jesli do w domu masz wincyj rzeczy do obje**nia to zwroci sie sie i za reszte jestes na plus.
Kwestia kalkulacji.

M.ChObi:

--- Cytat: Eustachiusz w 2019-11-20 | 16:47:21 ---W zamyśle ma być konkurencyjna względem produktów o azjatyckim pochodzeniu
--- Koniec cytatu ---

Power record wypisz wymaluj tyle że bez lasera i o 1500 drożej :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej