Szkolenia / Targi / Spotkania > Płatne szkolenia

Wstęp do stolarstwa, Wrocław, Domowa Stolarnia - czy warto?

(1/4) > >>

Bart_K:
Czy warto sobie pójść na takie warsztaty typu wstęp do stolarstwa jak np tu https://www.domowastolarnia.pl/warsztaty-stolarskie/ ?
czy warto wydać tą kasę dla kogoś, kto zaczyna przygodę ze stolarstwem, choć całkiem zielony nie jest, czy to może raczej jest tylko ciekawostka dla kogoś np z korporacji, na wolny weekend i do widzenia?
Czy był ktoś z Was albo prowadzi jakieś fajne warsztaty i może się podzielić informacją?
najlepiej oczywiście jak dla mnie Wrocław lub okolice.

piociso:
Po co Ci warsztaty kilkugodzinne z "wstępu do stolarstwa". Masz forum Kornikowo.pl.

sgt_raffie:
Moim zdaniem nie. Forum i yt są za darmo a kase wydaj na materiał/narzędzia.  A tak to  sie namacasz fajnych narzedzi i bedziesz sie tylko denerwowal ze w domu nie masz. No chyba, ze chcesz sprawdzić czy struganie w drewnie wogole Ci odpowiada...ale na to tez sa tansze sposoby ;).

Eustachiusz:
Byłem na warsztatach w Warszawie w pracowni "wióry lecą". Robią kursy dla kompletnych laików, ale dla mnie zrobili naukę toczenia - zrobiłem przednią rękojeść do struga. Nauczyłem się mocowania materiału, trzymania narzędzi i podstaw. Rzeczy, które samemu trudno (albo boleśnie, jak materiał przywali Ci w zęby) się nauczyć. Jeżeli jednak chcesz się nauczyć stolarstwa, to albo garbatka (czyli pełnowymiarowa nauka) albo szkoła online Matta Estlea - jeśli znasz angielski, to dowiesz się tam niemalże wszystkiego, co powinieneś umieć na starcie.

spokutycki:
Kiedyś sam sie nad tym zastanawiałem ale przejżałem galerie z poprzednich edycji szkolenia. God damn it. Wygląda to mega paździeżowato - kilkugodzinna reklama stanley'a na bazie kiepskich "projektów". Tak jak piszą pozostali - kup se materiał, podstawowe narzędzia i działaj. Jeśli już działasz i chcesz sie podszkolić to masz trzy opcje: online, szkolenie poza Wro(bo we Wro same lipy), dogadać się z którymś bardziej doświadczonym kornikiem.

Ja lecę na jutubach i na razie mi to starcza...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej