Płyty meblowe/stolarskie/itd > Płyty meblowe

Szafka łazienkowa wisząca- boki lakierowane.

(1/1)

plama!:
Hej. Oczywiście wiedziałem już od dawna że dla znajomych i rodziny się nie robi bo to są same problemy. Ale nie udało się tego uniknąć - asertywność poziom 0.
Ale do rzeczy. Do wykonania jest zabudowa łazienki. Fronty i boki lakierowane. Zawsze to robię w ten sposób,  że korpus z płyty i później lakierowane boki dokręcam. Ze względu na to, że fronty będą nakładane  i w niektórych miejscach muszą się otwierać 180 stopni Wychodzi na to ,że ten sposób nie zadziała. I teraz moje pytanie : w jaki sposób to wykonać. Czy w szafkach wiszących mogę to połączyć na mimośrody Hetticha/ Bluma, nie wiem jak zachowa się MDF, Zawiasy też będę musiał przykręcić do mdf-u, raczej na wkręty euro, tylko czy to się sprawdzi ? Co radzicie ?
Jeśli wyraziłem się zbyt mało precyzyjnie proszę zadajcie dodatkowe pytania.
P.S. klient kuźwa mega wymagający

Specu:
A dlaczego ma się nie sprawdzić ? W mdfie trzyma mocniej jak we wiórze. Śmiało na mimośrody Bluma lub na kołki/lamelki/domino i będzie dobrze.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

przemek77:
zawiasy możesz też zamontować na prowadnikach z kołkiem  expando. Trzyma jeszcze lepiej niż euro.

Bladepoland:
Możesz zrobić na dowolne mimośrody. Kilka otworów zrobisz z ręki, albo wg niebieskiego szablonu Hetticha (5zł  :D). Możesz też zrobić sobie taki szablon :https://kornikowo.pl/laczniki/laczniki-pod-mimosrody-hettich-vb/msg3239/#msg3239.
Przyda się na później ;D

RadekJ:

--- Cytat: plama! w 2018-06-16 | 01:57:14 ---Oczywiście wiedziałem już od dawna że dla znajomych i rodziny się nie robi bo to są same problemy.  (...)
P.S. klient kuźwa mega wymagający
--- Koniec cytatu ---
"Kochajmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi" - to już drugi wątek dziś gdzie to wrzucam. Sam niestety przez to teraz przechodzę...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej