Autor Wątek: Zasady współpracy  (Przeczytany 8207 razy)

Offline Kornik_Barbarzynca

  • Administrator
  • Aktywny użyszkodnik
  • *****
  • Wiadomości: 166
Zasady współpracy
« dnia: 2019-03-27 | 21:59:25 »
Drodzy goście, drodzy współpracujący oraz Wy drogie Korniki!Od samego początku przyświeca nam idea bezstronności w prowadzeniu naszego forum oraz wolności wypowiedzi.

Jednym z głównych założeń jest to, aby forum służyło przede wszystkim naszym użytkownikom.

Aby tę ideę utrzymać nie dopuszczamy do siebie współpracy na zasadzie sponsorowania forum jak i administracji.

Czego nie oferujemy?
1. Nie sprzedajemy powierzchni reklamowych ani opinii sponsorowanych.
2. Nie moderujemy wypowiedzi naszych użytkowników na temat danego sprzętu czy firmy! Są to opinie ich samych. Uważamy, że każdy ma prawo do własnego zdania.
3. Nie oferujemy sprzedaży danych naszych użytkowników, powierzchni reklamowych, artykułów sponsorowanych itp.

Mając na uwadze powyższe pragniemy stworzyć miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Chodzi zarówno o użytkowników jak i potencjalne współpracujące z nami firmy.
Po naszych pierwszych targach (Lubdrew 2019) otrzymujemy oferty współpracy. Jesteśmy na nie otwarci jednak pod określonymi warunkami. Korzyści ze współpracy mogą odczuć wspomniane wcześniej firmy i nasi użytkownicy. Nikt inny.

Co oferujemy firmom zaiteresowanym współpracą?
Przede wszystkim możliwość zaprezentowania się naszym użytkownikom przez kontakt z nimi (odpowiedzi w wątkach, doradztwo) oraz przekonanie ich do swojej oferty jakością i ceną, konkurs sponsorowany.
Ceną za to może być przykładowo kod rabatowy na Wasze towary, zorganizowane szkolenie dla naszych użytkowników czy nagroda w konkursie (trafiającą bezpośrednio od Was do zwycięzcy konkursu).
Zrobimy wszystko aby nasi użytkownicy mieli pewność, że w żaden sposób nie są manipulowani.
Jeśli jesteście zainteresowani współpracą lub macie inne pomysły na współpracę - mając na uwadze powyższe - zapraszamy do kontaktu.
Kontakt możliwy jedynie przez e-mail admin@kornikowo.pl

Wierzymy, że trzymając się przyjętych na początku zasad jesteśmy w stanie zbudować silnie związaną społeczność pasjonatów i zawodowców, których prace stolarskie będą częściowo zawdzięczały swój efekt Waszym produktom lub usługom.
« Ostatnia zmiana: 2019-03-27 | 22:01:56 wysłana przez KolA »