Marki Marketowe / Promocje w sklepach / Gazetki > Promocje i gazetki marketów

Frezarka MEEC w Juli za 149 zł

<< < (2/4) > >>

wilk325:
Na zdjęciu: https://www.jula.pl/catalog/narzedzia-i-maszyny/elektronarzedzia-i-maszyny/frezarki/frezarki-elektryczne/frezarka-gornowrzecionowa-040027/ widać, że przystawka jest.

zjadacz_korzeni:

--- Cytat: Daraas w 2021-01-05 | 12:09:35 ---Jedyne co mi brakuje w niej to przyłącze do odciągu/odkurzacza. Po każdym frezowaniu mam armagedon w warsztacie.
--- Koniec cytatu ---
Ja dostałem w zestawie, może wybrakowany egzemplarz Ci się trafił...

qcheese:
Jest w zestawie, przezroczysty plastik, tak jak osłona.

Pisałem już w "szybkich pytaniach", ale może tu mi ktoś podpowie więcej w temacie tej frezarki. W żaden sposób nie mogę odkręcić wrzeciona, bo blokada przeskakuje, naciskałem na nią już całym sobą przez klocek drewniany i nie da rady. Dopiero co kupiona i 1 przejazd próbny zrobiony, a tu taki zonk. Wymontować tą blokadę i działać na 2 klucze (ale jest gwarancja) czy jeszcze mam bez tego szansę?

Kamil i Gosia:
Reklamuj! Gdy popsuła mi się szlifierka meec z Jula, napisałem maila. Szlifierki nawet nie oglądali i uznali reklamację. Wysłali nową szlifierkę, zanim odebrali popsutą 🙂

qcheese:

--- Cytat: Kamil i Gosia w 2021-01-05 | 12:46:08 ---Reklamuj! Gdy popsuła mi się szlifierka meec z Jula, napisałem maila. Szlifierki nawet nie oglądali i uznali reklamację. Wysłali nową szlifierkę, zanim odebrali popsutą 🙂

--- Koniec cytatu ---

W takim razie po prostu z nią pojadę, i tak czekam na zamówienie z odbiorem w sklepie, niech mi odkręcą frez albo wymienią całość, frez na szczęście też od nich :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej