Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Takie tam.. / Odp: Nasze nowe zabawki ...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jakacor dnia Dzisiaj o 00:43:04 »
Ale firma porządną, dali nóż gratis
Pewnie im sie zgubil na montazuemoji6
2
Krok po kroku / Odp: Microb Wood
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jakacor dnia Dzisiaj o 00:38:22 »
A czeku nie czarny ja sie pytam?
3
Lakiery / Odp: Co to jest i jak stosowac - IZOLANT DO DREWNA
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bart_K dnia Wczoraj o 23:58:01 »
Czy możecie polecić izolant który jest dostępny w małych ilościach np puszka 0,5 litra plus 0,5 litra utwardzacz?
Nie chcę kupować 10 litrów do tak małej ilości projektów.
Korzystał ktoś?
https://allegro.pl/oferta/isolaca-io93460-izolant-pu-1l-12636443301
Da się pędzlem/wałkiem czy trzeba rzeczywiście natryskiem?
4
Krok po kroku / Odp: stolik
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Drevutnia dnia Wczoraj o 23:26:23 »
Jakie to jest, k...a, wielkie! Na pierwszym zdjęciu nie wydaje się taki duży, albo mi się coś z oczami tenteges. ;) Nie no, panie, ustawiony na miejscu docelową robi naprawdę świetną robotę. :)
5
Inne / Odp: Prawo autorskie, projekt, realizacja, FB, zdjęcia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bart_K dnia Wczoraj o 23:25:38 »
Ma prawo być oznaczonym przez co rozumiem, że nie ma takiego obowiązku by oznaczony był?
Prawo do bycia oznaczanym oznacza, że jeśli ktoś wykonuje utwór twórcy, a twórca życzy sobie być wymienionym z nazwiska, to obowiązkiem wykonującego jest takowego twórcę wymienić, np podpisać jako projektanta. W opisanym przypadku, w praktyce nie wiem jak by to miało wyglądać ale taka jest zasada generalna.
Jeśli twórca zobowiąże się (w umowie) do niewykonywania autorskich praw osobistych, to wykonawca/nabywca prawa majątkowego/etc. nie ma powyższego obowiązku wobec twórcy.
6
Wątki warsztatowe / Odp: Drewutnia Drevutni i Marideko.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Drevutnia dnia Wczoraj o 23:12:30 »
Yeeeesssss. ;D Gratulacje, zdobywasz nagrodę turbo-nerda równego autorowi wątku. Jest jeszcze druga, ale to już zaspojlerowałem i będzie łatwo zgadnąć. OUTATIME. Szybko, bez Google'a. ;)
7
Wątki warsztatowe / Odp: Drewutnia Drevutni i Marideko.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pinkpixel dnia Wczoraj o 23:09:34 »
gołost basters
8
Wątki warsztatowe / Odp: Drewutnia Drevutni i Marideko.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Drevutnia dnia Wczoraj o 23:04:56 »
@Daraas, powiem Ci, że doświadczenia mamy trochę inne, ale poziom beznadziei chyba podobny. Przynajmniej dla mnie, bo rodzina jest dla mnie bardzo, ale to bardzo ważna i coś takiego jak rozwód doszczętnie by mnie zniszczyło. Zawsze szukałem tej drugiej połówki, kilka razy przeżywałem ciężkie rozstania, ale to jest nic w porównaniu do rozdarcia rodziny. Szczerze współczuję, ale cieszę się, że podniosłeś się silniejszy, mądrzejszy i na pewno bardziej pokornie nastawiony do życia, a w efekcie ułożyłeś sobie wszystko na nowo. To ogromne zwycięstwo. :) Dla mnie takim zwycięstwem jest Marzena i Wiktor, ale wszystko bym pewnie zaprzepaścił, gdyby zimny prysznic, który zgotowała mi choroba. Ale stało się inaczej i to szczęście znacznie przerasta nieszczęście, z którego się wzięło. I masz rację: cel - gwiazdy! Per aspera ad astra nabiera głębszego znaczenia.

@wojo72, też jestem w szoku, ale to dobrze! Będzie jeszcze czas na moje produkcje stricte warsztatowe, a zobacz, jakie jest zaangażowanie! :D

@NieTylkoMeble, no coś Ty, Anetko. To wszystko Hollywood, magia dobrych ujęć i kadrowania. Mam specjalistkę od takich rzeczy w domu. ;)

@Granado, ja własnie cierpię, że nie mogę powiesić dwóch plakatów, bo zwyczajnie nie mam gdzie. ;) Jeden z jednego z moich ulubionych filmów - Powrotu do przyszłości, a drugi z ulubionej gry - Fallouta.

A tak fogle, to kto zauważył akcent filmowy w mojej norze? Hę? ;D ;D ;D Tak się nastawiłem na spostrzegawczych "wyszukiwaczy szczegółów", a tu cisza. ;)


9
Inne / Odp: Prawo autorskie, projekt, realizacja, FB, zdjęcia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez VelYoda dnia Wczoraj o 23:00:31 »
W sumie to B mógłby chwalić D, ale po skończonym projekcie o ile by była dobra wola wskazania wykonawcy projektu, ale jak dla mnie D nie powinien komentować w sposób sugerujący wykonanie zleconej mu pracy jako pracy projektowej i wykonawczej w jednym. To jest tylko realizacja pod dyktando, biegłość w sztuce wykonawczej.
Dodatkowo jest to naruszenie prywatności i własności inwestora, chyba że zostały zawarte odp umowy.
10
Inne / Odp: Prawo autorskie, projekt, realizacja, FB, zdjęcia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wioskomaniak dnia Wczoraj o 22:57:48 »
To raczej nie jest do rozstrzygnięcia w kategoriach "zero-jedynkowych", bo gdyby tak było, to można by było oczekiwać od cieśli, czy dekarza zapłaty za sfilmowanie i pokazywanie jego pracy w trakcie budowy dachu domu zaprojektowanego np. przeze mnie, omawiającego przy okazji zasady wykonywania i różne techniki montażu krokwi, kalenic itd.
Czy lakiernik mówiący na filmie "zobaczcie moją pracę", wskazując na pomalowany przez siebie samochód, chce przypisać sobie zasługi w jego zaprojektowaniu - na pewno nie?
Strony: [1] 2 3 ... 10