Narzędzia ręczne > Ściski / Zaciski

Ściski jednoręczne Bahco vs Powerfix

(1/3) > >>

Strużyn:
Przechadzając się ostatnio po Lidlu moją uwagę przykuł zestaw ścisków ... dwa dorosłe + dwa dla dzieci ;). Dorosłe zostały dla mnie a te drugie poszły dla córy. Jako, że w domu mam podobne ściski Bahco to szybko je porównałem i jeśli chodzi o budowę wewnętrzną i szynę to właściwie na pierwszy rzut oka niczym się nie różnią. Jakościowo Powerfixy nie ustępują Bahco.

Jest tylko jedna bardzo istotna jak dla mnie różnica. Powerfixy mają dużo większy rozstaw rękojeści co dla osób o mniejszych dłoniach może być mega niewygodne. Co prawda dzięki temu mają większy skok przy jednorazowym ściśnięciu, ale drugi raz z tego względu bym ich raczej nie kupił.

Dzięki temu, że ściski są kompatybilne pozamieniałem je szynami, bo Bahco miałem sześć długich a powerfixy były krótsze .....czyli do zwykłego łapania materiału do blatu wygodniejsze. Gdzieś jeszcze mam fotkę podobnych topexów, ale teraz nie mogę znaleźć.

Cena Bahco: 19,99 zł / szt
Cena Powerfix: 36 zł / dwa ściski duże plus dwa mini

zamator:
Jak to model tych bahco?

istolarstwo:
Te najtańsze z julki.

Piotr

Strużyn:
Dokładnie .... te co okresowo są na promocji po 19,99 zł

Stachmiesz:
Jeżeli różnicy nie ma to kicha. Pomimo, że nie jestem arnoldem, to powerfixa połamałem jedną ręką. Nie polecam ich. Może bahco są mocniejsze

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej