Giełda Kornikowo.pl > Sklepy użytkowników

Prośba o poradę odnośnie mojego sklepu :-)

<< < (2/5) > >>

pinkpixel:
@ARGO WoodCraft lepiej dobrać proporcje i zróżnicowanie wielkości i grubości fontów, w tej chwili jest tak sobie, no tak jakbym oglądał wstępną makietę. Więcej światła (większe marginesy, większy odstęp między wierszami). Może niekoniecznie litery w 100% czerni.

Ta zieleń w cenach taka trochę nie wiadomo skąd, skoro w logo masz akcent koloru (ten ceglany), to korzystaj z niego, tak jak w logo koszyka, do akcentowania.

Guziczki "Wybierz Opcje" bardzo masywne, za mocne moim zdaniem.

Nie wstawiał bym w nazwy tych numerków z underscorem "s_01" daj tym stolikom jakieś nazwy, to się lepiej ludziskom zapamiętuje > Stolik Zygmunt vs. Stolik s_03 ;D, i chyba pisał bym w tych tytułach Kverk a nie kverk.

Teksty w których piszesz o zaletach ... za długie, wyróżnij w nich kluczowe elementy, jakoś to inaczej pokaż, może z ikonami, małymi zdjęciami, bo tak jest litania, a ludzie teraz litanii nie czytają zazwyczaj. No tak trzeba ich trochę nawazelinować.

Rozważ też w jakiej osobie o tym chcesz pisać. Bo w tej chwili prowadzisz opis na zasadzie: "Nasza firma oferuje .... W naszej ofercie .... W naszym sklepie ..." to też ma znaczenie. Czy chcesz występować i być postrzegany jako firma (w rozumieniu że to coś większego), czy może bardziej konkretna osoba/stolarz z kim można porozmawiać o swoim zakupie/zleceniu osobiście a nie przez infolinię, dział zamówień itp.

Dajesz 5 lat gwarancji - pokaż to!

.. i to tak na szybko, może coś ci się przyda :)

pinkpixel:
o wszedłem na stronę O nas:

Pierwszy akapit:
"Nasza firma to cieszący się zaufaniem producent stołów drewnianych. Poprzez swoją pracę staramy się tworzyć różnorodną i atrakcyjną ofertę nowoczesnych mebli o stylistyce loftowej i industrialnej. Jako producenci mebli dbamy o to, aby nasza marka działała w sposób etyczny i zrównoważony."


Dalej piszecie już tak:
"Jesteśmy stolarnią funkcjonującą na zasadach niewielkiej manufaktury. W ramach marki Kverko tworzymy ofertę designerskich drewnianych stołów. Sprzedaż mebli odbywa się poprzez nasz firmowy sklep internetowy. Jednak zawsze podkreślamy, że Kverko to przede wszystkim ludzie, nasze marzenia, ambicje oraz zaangażowanie, które każdego dnia wkładamy w pracę związaną z projektowaniem oraz produkcją stołów drewnianych. Trzon naszej ekipy tworzą dwie osoby, Ewelina i Michał. Pomimo skrajnie odmiennych charakterów łączy nas wspólna pasja do drewna, a także zainteresowanie nowoczesnym designem. Razem jako profesjonalni producenci stołów drewnianych jesteśmy w stanie zaprojektować oraz wyprodukować nawet najbardziej innowacyjne i wymagające projekty meblarskie. Dodatkowo Kverko jako marka podejmuje współpracę z licznymi specjalistami, wśród których na szczególne wyróżnienie zasługują eksperci z zakresu obróbki drewna i metaloplastyki."


Pierwsze brzmi jak, no mnie takie opisy raczej zniechęcają, takie lelulm-polelum firm jakich wiele.

W tym drugim już jest przyjemnie, poznaję was, że wy to ta firma, no jakoś tak cieplej, forntem ... bez takiego bezosobowego bla-bla-bla :)

szmar:
Dla mnie niezbyt zręczne to zdjęcie przy stołach dębowych , chodzi o ciętą deskę nie dość że łódka to wygląda jakby była krzywo cięta.

ARGO WoodCraft:
Dzięki chłopaki za porady! Część z sugestii zgadza się z naszą opinią i stopniowo wprowadzimy zmiany na stronę. Np. wielkość przycisków faktycznie jest zbyt duża. Nad innymi kwestiami sami jeszcze się zastanawiamy (np. nazwy produktów). Dobrze poznać opinię kogoś z zewnątrz i zweryfikować dzięki temu własne zdanie.

r2d2:
Na pierwszy rzut oka
Nagłòwek i link z yt się nie skalują, poziomie nagłówek zajmuje 1/3 ekranu, a film ma obciętą grafikę.. Po zwinięciu listy z podmenu kolor zostaje.
https://kverko.pl/wp-content/uploads/2021/01/popr-z-0631-b.jpg nie istnieje
Pokrewne produkty - przyciski powinny być ròwno ustawione
Stopka - przycisk nachodzi na tekst, albo jest pod nim (znòw zostaje stan po kliknięciu)
Gòra regulaminu została jakaś robocza
Nigdy nie oddawaj kasy na dowòd wysyłki, jak robisz podpunkty to w nowych liniach (powinieneś użyć punktowania)
Pozycjonowanie witryny poprzez odnośnik na forum branżowym bez żadnej merytorycznej treści jest uznawane jako spam (nie wiem jak sie do tego ma moderacja tutaj)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej