Sklepy zewnętrzne związane z tematyką drewna i jego obróbki > Sklepy

Sklep https://mojamakita.pl/

<< < (2/2)

raw:
Nawet nie o to kaman. Tylko czasem zdarzy się akcja "na przypadkowego przechodnia". Np. ktoś zjawia ci się na podwórku, kurier podjeżdża, nie dzwoni, ani nic. Mówi, że paczka do [imie nazwisko], odpowiadasz, że wiesz do kogo, bo tu mieszka. Kurier pyta się, czy może odbierzesz, bo paczka opłacona. Więc bierzesz. Kurierowi na rękę, bo zawsze w pośpiechu, odjeżdża.

Sam miałem taki przypadek. Dał mi w ręce, bo mu się śpieszyło. Nawet nazwiska nie sprawdzałem za bardzo, bo usłyszałem imię. Przekazałem komu trzeba, ale, no właśnie, zamiast mnie mógłby być ktokolwiek, całkiem przypadkowy.

Z paczkami niepołaconymi jest ciut inaczej. Nawet jak otworzysz karton z majtami, zamiast atutami przy kurierze, to masz bezpośrednio świadka. Poza tym nikt nie rwie się płacić za czyjeś przesyłki.

Axo:
Nie znałem takiego przypadku. Tutaj w pełni sue z Toba zgadzam. Staram sie zamawiać navre dni , kiedy ktoś jest w domu. Od jakiegoś czasu dzwonią kurierzy po prostu z info. Nawet listonosz mi SMS wysyła gdzie paczkę zostawił 🤣🤣🤣

raw:
U mnie różnie z tym dzwonieniem kurierów. Czasem ktoś odbiera za mnie. Wtedy nawet u tej osoby kurier musi sie zjawić i dostać do łapy kasę. Wszystkie przesyłki tak biorę, spokojniejsza głowa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej