Maszyny elektryczne stacjonarne > Strugarki / Grubościówki / Szlifierki

Triton TPT125

<< < (2/4) > >>

mrjarzab:
Na DeWalta kasy nie ma.  :D Też mnie ten Triton przekonuje, ogólnie zaczyna mi się podobać ta firma. Powiesz coś o Metabo DH330?

eror1968:

--- Cytat: Puzii w 2020-11-25 | 09:18:50 ---Jak się ją ustawi i weźmie poprawki na jej niedoskonałości to spoko maszynka.
--- Koniec cytatu ---
Możesz rozwinąć? Co szczególnego trzeba w niej ustawiać, rozkładane stoliki czy coś jeszcze? Jakie zauważyłeś jej niedoskonałości, w porównaniu z innymi?

Puzii:
Metabo  tylko macałem, wiec sie nie wypowiem
Podstawową rzeczą  jest dodawanie do każdego kawałka obrabianego materiału kilkanaście centów na odpad, bo ze snipem sobie nie poradziłem, jak się dobrze ustawi stoliki to jest minimalny, ale jest. I to jest chyba jej najważniejsza wada.
Po jakimś czasie ustawiłem jeszcze dokładność zbierania na szerokości. Odblokowuję  się tą gałę do kręcenie i ustawia tak, żeby po obu stronach materiał był tej samej grubości po wyjściu z maszyny. Niby oczywiste ale  u mnie brakowało po jednej stronie prawie pół milimetra, ale to proste do ogarnięcia jest jak by co...

wilk325:
Tak na szybko

mrjarzab:
Po tym filmie doszedłem chyba do wniosku o którym rozmyślałem, że chyba warto dołożyć do Metabo DH330, aczkolwiek też czytam o problemach ze snipami.  :D  Gdyby ten Triton był w cenie powiedzmy 1600-1700 zł to pewnie by już do mnie jechał.  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej