Maszyny elektryczne stacjonarne > Strugarki / Grubościówki / Szlifierki

Zakup strugarki - grubościówki

<< < (2/12) > >>

andrzejk82:
Ja chcę mieć coś mobilnego. Na stacjonarny sprzęt miejsca nie mam. Tzn mam w firmie, ale wolałbym dłubać  domu. A w domu ilość miejsca gospodarczego jest ograniczona.
Co do kasy. Może być dużo, ale po co? Promów kosmicznych robić nie będę, a stolarstwem zawodowo nigdy raczej się nie zajmę.

W takim razie DYMĘ odpuszczamy.


--- Cytat: Daraas w 2021-02-19 | 08:56:46 ---Bierz od Argo z silent powerem
--- Koniec cytatu ---

Jakiś namiar na sklep?

MoloWorks:
Najtaniej z dostępnością po 1 marca znalazłem tu we Wrocławiu, odbiór osobisty możliwy na Bielanach wrocławskich :https://www.megamajster.pl/grubosciowko-strugarka-metabo-hc-260-c-2.2-wnb.php?off=1.

Jest też z silnikiem zasilanym prądem trójfazowym, z tego co widziałem, dostępna od ręki.

andrzejk82:
3 fazy niby mam, ale mimo wszystko wolę na 230 - jest bardziej mobilna.

MoloWorks:
Też się nad tym zastanawiałem i doszedłem do identycznych wniosków. Ma jeszcze jedną zaletę: "Noże strugarskie z podwójnym ostrzem zapewniają dłuższą trwałość". Do tego polityka gwarancyjna (można przeczytać na stronie). Jeżeli działa tak jak jest to opisane to bardzo fajnie ale wolałbym nie sprawdzać. Też się chyba na nią zdecyduje. Aha przypomniało mi się  coś takiego jak Recor Power PT260 z agencji amk. Pisałem do nich ale otrzmałem odpowiedź, że produkt jest nie dostępny, nie odpowiedzieli kiedy i czy w ogóle będzie. Także wracamy do Metabo.

grekot:

--- Cytat: andrzejk82 w 2021-02-19 | 09:31:30 ---3 fazy niby mam, ale mimo wszystko wolę na 230 - jest bardziej mobilna.
--- Koniec cytatu ---
Jak masz 3 fazy to bierz tą 400V, po pierwsze mocniejszy silnik, a po drugie o wiele ładniejsza kultura pracy silnika.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej