HydePark - to co podziemie kocha najbardziej ! > Takie tam..

jaki grill gazowy

(1/3) > >>

zamator:
hej
jaki grill gazowy? na co zwrócić uwagę, co jest zbędne
tak do max 2k (ale to już z bajerami)


Andriu:
szukaj takiego  co ma  nierdzewne  pokrywy na palnikach, tacę  na  cieknący  tłuszcz,  zapalniki w pokrętle,  najlepiej  całą  obudowa z nierdzewki, i fajny patent to  boczny palnik na np.  zwykły czajnik aby jakąs  kawkę w  altanie zrobić. nie wiem jak się  sprawuje  żeliwny  ruszt ale ja mam  nierdzewny  i łatwiej się czyści. ja mam landmana polecam

raven:
fajną opcją są kamienie lawy, bo polowa mniej czyszczenia. Tłuszcz kapie na kamienie wulkaniczne i jest z nich wypalany przez temperaturę. Dodatkowo oddaje ciepło, więc nie pieczesz jak w ognisku, tylko bardziej jak na tradycyjnym grillu, tylko bez żaru. Ja też mam Landmana i jest spoko.

DaKa_Garage:
Cześć. Ja mam campingaz wood 3xl czy coś takiego. Mam go 2 lata i naprawdę szybkość i prostota w przygotowaniu jedzenia po prostu bajka.

krzysiek_z:
Ja mam landmana 3.1 (3 palniki grilowe + jeden z boku na zupe). Da się uzyskać 300 stopni pod pokrywa czyli w sumie wszystko co chcesz zrobisz.  Wykonanie poprawne, co prawda nie jest wszystko z nierdzewki i raz na rok trzeba tace na syf umyć. Grill żeliwny więc czyścisz przez wpalenie i pr******chanie szczotka drucianą.
Za cenę poniżej 2K jestem bardzo zadowolony.

Minusy: osłony nad palnikami zaczeły rdzewieć (bardzo małe plamki ale już są), kilka lat jeszcze wytrzymają. No i to jest bardzo tani i łatwy element do wymiany.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej