HydePark - to co podziemie kocha najbardziej ! > Takie tam..

Zlot Kornikowa 2020 ???

<< < (2/11) > >>

KolA:

--- Cytat: sgt_raffie w 2020-01-07 | 14:29:31 ---I wsadze kij
--- Koniec cytatu ---
Nie wkładaj. Filu swoje już zrobił i chwała mu za to, że do tej pory mieliśmy gdzie balować.
Sytuacja się zmieniła i tyle.


--- Cytat: sgt_raffie w 2020-01-07 | 14:29:31 ---zapraszam do siebie
--- Koniec cytatu ---
No i OK. Jedna propozycja już jest.

M.ChObi:

--- Cytat: sgt_raffie w 2020-01-07 | 14:29:31 ---I wsadze kij...Filutek wymieka? Czy juz sie zrobila z tego taka impreza ze trzeba by obsługę zamawiac?
--- Koniec cytatu ---

Wszystko z w/w

A tak serio zrobię za adwokata bro kinder błeno ( dla nie kumatych za darmo :D )

Kiedy Marek był pięknym i młodym kawalerem mógł sobie pozwolić na zaproszenie korników i reszty chamstwa ( mnie Qiuba , Mariusza i innych typów spod ciemnej gwiazdy  :D ). Ale przyszedł dzień kiedy dom w którym się bawiliśmy i piliśmy jak  świnie oraz śpiewaliśmy przy ognisku ( plama darł ry*a :D ale z gracją :D ) stał się domem Państwa Danusi i Marka .
I ja rozumiem że to już zaprosić 1,2 czy 4 osoby to spoko , ale zorganizować zlot dla tylu osób i to w swoim już PRYWATNYM domu to już nie tak do końca by mi się uśmiechało  ( z resztą kto chce może :D , ja nie mam warunków ) . I tyle .

Jak już Archeo , tj Kola , wspomniał szukamy czegoś powoli , wszystkie informacje , propozycje mile widziane .PS . Jest jeszcze wersja nieoficjalna, po ostatnim zlocie Danusia zaproponowała mi abym na stale u nich zamieszkał ( cytuję  " jaki on sodki adoptujmy go , paśnik jest wolny to będzie miał gdzie spać w zimę :D ) i  Filu może poczuć się zagrożony , a że przeczyta to dopiero za kilka miesięcy to się go nie boję :D

M.ChObi:

--- Cytat: KolA w 2020-01-07 | 14:32:58 --- Filu swoje już zrobił i chwała mu za to, że do tej pory mieliśmy gdzie balować.
--- Koniec cytatu ---

Podpisuje sie pod tym obiema moimi trzema ręcoma

kerry:

--- Cytat: M.ChObi w 2020-01-07 | 14:42:52 ---przeczyta to dopiero za kilka miesięcy
--- Koniec cytatu ---
Sztum czy Białołęka? Nie pamiętam?

Mery:

--- Cytat: kerry w 2020-01-07 | 14:47:00 ---
--- Cytat: M.ChObi w 2020-01-07 | 14:42:52 ---przeczyta to dopiero za kilka miesięcy
--- Koniec cytatu ---
Sztum czy Białołęka? Nie pamiętam?

--- Koniec cytatu ---


prawie trafiłeś ale jednak kule szpiegule musisz skalibrować ;D
Brodnica, a dokładniej Łapinoż Rumunki :) jakkolwiek to brzmi ;D--- Cytat: sgt_raffie w 2020-01-07 | 14:29:31 --- to zapraszam do siebie . Druga strona kraju niż Mery...
Miejsce na ognisko jest, miejsca na namioty opór, agro jakies w okolicach (parę km) sie znajdzie..
--- Koniec cytatu ---


no i już chętni na przygarnięcie Korników są :)
Raffi szukaj u siebie noclegów bo ja np. namiotu nie mam , a wycieczka na drugi koniec Polski, pobyt a do tego zakup ekwipunku noclegowego to ogromny wydatek, taniej łóżko wynająć :)
ja zorientuje się u siebie co i jakk z noclegiem, poszukam jakiegoś miejsca tak żeby w wieczorem można wspólnie pobiesiadować, ognisko i tak żeby Plama mógł się powydzierać i żeby tubylcy na Obiego nie polowali jak będzie znów białego misia śpiewał ;D

jakby co to u mnie warsztat z narzędziami do dyspozycji, bez strachu możne swoje narzędzia czy gadżety przywieźć i bez strachu zostawić na czas zlotu, dla tych co zamiast pić z nami wolą coś pozwiedzać czy coś zobaczyć też myślę że atrakcji nie zabraknie, do granicy Gdańska jest 7 km a do centrum i starego miasta 16km, autem ok 20-25 minut, na plaże czy na Westerplatte też 20 minut autem a zwiedzać jest coś dla każdego :) jako ciekawostka podpowiem że niedaleko jest do zwiedzania istolarnia u Piotra :P
aaaa i na wypadek jakby Specu nie dojechał znów to zawsze możemy my dojechać do niego :P
do monopolowego jest 20 metrów ;) lewiatan 20m , tesco 100 m, duży plac zabaw dla dzieci 100 metrów i ławki z grillami, obok jest też takie miejsce ze stolikami i parasolami i budą z piwem i hot dogami , można z właścicielem pogadać żeby te miejsce tylko dostępne dla nas było :) wszystko kwestia dogadania :)

co do terminu to zawsze było lato i wakacje bo braliśmy pod uwagę że w inne miesiące dzieci do szkoły chodzą, ale z drugiej strony niektórym też termin w wakacje kolidował z wyjazdami rodzinnymi, może warto rozważyć jeszcze czerwiec ? jest długi weekend 11-14, większość ludzi będzie miało wolne , są to 4 dni, jest już ciepło i nie koliduje z urlopami . co Wy na to ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej