Narzędzia elektryczne mobilne > Wkrętarki / Wiertarki / Frezarki

Festool Domino DF500

<< < (2/2)

Specu:--- Cytat: Jakacor w 2018-04-18 | 07:24:58 --- Domino 500 bo tansze

--- Koniec cytatu ---

Nie myśl o tym w ten sposób bo to urządzenia do innych zadań a nie tańsze/droższe. Też suę wahałem i na szczęście kupiłem 500tke. Po 700 do moich zadań miałbym już łape jak Papaj.
Do wióra używam 5tki. Do klejonek też w celu stabilizacji. Jak coś mocniejszego to kołki 10tki i atomowe połączenie.
Kupiłem w secie ale użyłem kilka razy z ciekawości. Jak inni też robię od kreski. Ale jak masz wąskie elementy które trzeba id czoła nawiercić to jest taka sprytna dostawka. Zribię zdjęcie jak będę na warsztacie.

Generalnie nie rozstaje się z tą maszynką. Genialne urządzenie.

Jakacor:
Dzieki. Mysle wlasnie o secie z konpletem frezow i kolkami.
Dostalem oferte na to co w linku za 4450zl
http://allegro.pl/show_item.php?item=7292491414

Radeks:
Jackor!
słuszny wybór.
mam oba Domina.
ale głównie stosuję DF500.

DF700 zastosowałem kilka razy, głównie przy budowie łóżka dla córeczki oraz łóżka do sypialni. Aby korzystać z tej maszyny muszą być naprawdę spore elementy.
DF500 jest o wiele bardziej wszechstonne, ale do mniejszych konstrukcji.

zresztą zerknij na kilka moich filmów:pozdrawiam
radek
 

Teos:
Przymierzam się do zakupu Domina, ponieważ będzie używane amatorsko postanowiłem rozejrzeć się za używką. Na co powinienem zwrócić uwagę przy zakupie ? Napewno chcę razem z systeinerem ale nie wiem co powinno znaleźć się obowiązkowo w zestawie a co ewentualnie mogę później dokupić ?

Bladepoland:
To zależy czy chcesz set, czy podstawowy zestaw. Niektórzy mówią, że lepiej podstawowy, bo niezbyt często zazwyczaj używa się dostawki. Z drugiej strony jak dostaniesz używkę z du*erelami to lepiej, a nie przepłacisz raczej za nie. Jak kupisz używanego  łysola to raczej nie zdecydujesz się na nowe przystawki :). Wszystko zależy od ceny używki co ma być w zestawie. Trafiają się egzemplarze bez kabla i bez systainera, albo bez jakiegokolwiek frezu. Cena frezu to 130-180zł. Najpewniej będzie wydaje mi się kupić frezarkę w systainerze , który też swoje kosztuje, plus kabel i z jakimkolwiek frezem, żebyś mógł sobie sprzęt przetestować. Bo gdyby okazało się, odpukać, że coś nie halo, to zostaniesz z dodatkowymi zakupami.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej