Narzędzia elektryczne mobilne > Wkrętarki / Wiertarki / Frezarki

Wkrętarka/klucze udarowe (230V): Makita TD0101F / Hamron, Yato YT-82021

(1/4) > >>

orb:
Wiem, że to tylko nalepkologia i import z Chin, ale przeglądając sieć trafiłem na taki klucz: https://e-adma.pl/p/609/4278/yato-elektryczny-klucz-udarowy-600nm-1020w-1-2-obsluga-kol-i-ogumienia-do-obslugi-pojazdow-narzedzia-specjalistyczne-warsztat-narzedzia-elektronarzedzia.html

W ponad 1 kilowat mocy nie wierzę, ale czy miał ktoś do czynienia z czymś podobnym i jak to sprawuje się z adapterem 1/4" na bity przy zwykłych wkrętach, a także 1/2" podczas wkręcania śrub o większej średnicy w drewno?

Drugie sprzęciwo o jakie pytam, to: https://www.makita.sklep.pl/makita-td0101f-wkretarka-udarowa-14-100nm-230w-230v-p-816.html . Wszelkie opinie mile widziane.

Oczywiście mam na myśli sprzęt na 230V, bo używam tego w domu doraźnie, a pejsate jeszcze prundu nie odcięli. Wzdychać do akumulatorów nie zamierzam za każdym razem jak przypomnę sobie gdzieś poza domem, że zostawiłem rozładowanego li-iona.

DaKa_Garage:
Orb miałem looknij na teścik


Jak masz pytania wal śmiało

orb:
Dzięki DaKa. Jaka była średnica wkrętów, tych metalicznych? Widzę, że dłuższe tylko częściowo zagwintowane są. I jak ogólnie z pracą, czy dosyć słaby silniczek jakoś sobie radzi, nie grzeje się? I jak np. z wykręcaniem dosyć małych, zapieczonych śrub na hex-a, czy w przycisku jest chociaż minimalna regulacja obrotów, żeby nie startowała tak narowiście? Do tej pory miałem do czynienia z wkrętarkami udarowymi Stanley-a i Dewalta na aku i w nich można było uzyskać niższe obroty, jednak w małym zakresie.

Kozio:
Mam ten i jak widać do drewna wystarcza

DaKa_Garage:
Orb średnica 8mm. Dobrze mi się nią pracowało nie grzała się, na spuście jest regulacja w sensie zależy od siły nacisku.
Tu nie miałem jeszcze wkrętów na torxy to były golasy bez gwintu. Za minusy mogę uznać : światło świeci cały czas po włączeniu jej w gniazdko
oraz masywny kabel co dla innych może być plusem :D wykręcanie to bajka, chyba że jest tak zje**na śruba że ją ukręcisz :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej