Narzędzia elektryczne mobilne > Wkrętarki / Wiertarki / Frezarki

Mocowanie frezów

(1/3) > >>

Malo82:
Witam. Dostałem ostatnio od wujaszka z Anglii kilka jego starych nieużywanych już sprzętów do obróbki drewna w tym taką oto frezarkę. Problem polega na tym że jest niekompletna to znaczy brakuje elementu(ów) do mocowania frezów. Nigdy nie miałem frezarki dlatego też nie bardzo wiem czego konkretnie tam brakuje. Zakładam że pewnie jakiejś tulejki zaciskowej no i oczywiście nakrętki. Moje pytanie jest takie gdzie i czy w ogóle kupię w Polsce coś takiego bo szukałem trochę i nic konkretnego nie znalazłem Pozdrawiam

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Rafikus:
Wyczyść dokładnie siedzisko na tulejkę, ale tylko szmatką i naftą (może też być coca cola czy jakaś tam inna cola). Jeżeli rdza powyżerała już duże dziury i z oryginalnej, szlifowanej powierzchni dużo nie zostało, to będzie nie dobrze. Czyszczenie i szlifowanie papierem ściernym itp. może nierówno zebrać materiał, a wtedy tulejka nie będzie bezpiecznie siedziała.

ozi:
Nie pomagasz ani sobie ani nam z taką rozdzielczością fotek

Malo82:
Sorry za tą jakość nie zauważyłem nawet. Te powinny być lepsze
https://ibb.co/Xj5KSqD
https://ibb.co/DzmYC9v
https://ibb.co/CtYd6Vg
https://ibb.co/qRWX8F7
https://ibb.co/82y3SnG
https://ibb.co/BCzymqq

Malo82:

--- Cytat: Rafikus w 2021-04-25 | 14:09:11 ---Wyczyść dokładnie siedzisko na tulejkę, ale tylko szmatką i naftą (może też być coca cola czy jakaś tam inna cola). Jeżeli rdza powyżerała już duże dziury i z oryginalnej, szlifowanej powierzchni dużo nie zostało, to będzie nie dobrze. Czyszczenie i szlifowanie papierem ściernym itp. może nierówno zebrać materiał, a wtedy tulejka nie będzie bezpiecznie siedziała.

--- Koniec cytatu ---
Z tego co patrzyłem to rdza nic nie powyżerała jest tylko taki delikatny rdzawy nalot.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej