Giełda Kornikowo.pl > Współpraca - user <> user

Kornikowe zakupy drewna - czarny dąb

(1/39) > >>

NieTylkoMeble:
Jako, że zostałam zobowiązana, to tworzę nowy wątek.

Sprawa ma się tak: jest do kupienia około metra sześciennego desek z czarnego dębu. Długość ok 3 metry, grubość 30 mm. Stan jak na zdjęciach, niestety pięknych równiutkich po całej długości desek nie będzie :( ale czarny dąb to czarny dąb.

Byłam dzisiaj rano fotki zrobiłam, wymiary zdjęłam, cenę ustaliłam: właściciel podtrzymuje cenę 3000 za metr o ile bierzemy, jak leci, czyli bez przebierania, zatem te ogryzki na wierzchu również. Dąb był wyłowiony z Wisły jakieś siedem lat temu. Podobno mało co ciężarówki do Wisły nie wciągnął, bo tak był ciężki. Został przetarty (podobno z kłopotami, bo na każdym cięciu trzeba było wymieniać piły i został wysuszony. Teraz leży i czeka na kupca, bądź kupców :)

Na zdjęciach zamieszczam też, bo dostałam kawałek "na próbę", jakie ma słoje po pr******chaniu strugiem. Kolorek ogólnie czekoladowy od czarnego wpadający w ciemny w brąz. Piękny :) Struga się przyjemnie, gładko nóż sunie, wiórki ładnie się skręcają :) nic tylko brać i robić.

Ja już myślę nad tym dębem prawie rok, tylko cały metr mi nie jest potrzebny, tylko ze dwie deski, zatem szukam współudziałowców!

Proszę o deklaracje najlepiej na sztuki jeśli chodzi o deski. Jest około 25 całych desek plus jakieś ogryzki i połamańce-popękańce. W jakim dokładnie stanie to nie wiem, bo nie rozkładaliśmy ich na podłodze. Podział będzie komisyjny (można się też zgłaszać do komisji :D), jeśli chodzi o jakość, bo chciałabym, żeby każdy miał podobną jakość, czyli trochę lepsze, trochę gorsze.

Jeśli ktoś ma jakieś inne propozycje, jak to podzielić, to proszę o zabranie głosu

KolA:
Ja mogę się pisać na ochłapy, byle starczyło na obrączki i bransoletki ;)

Axo:
Tez sie dolaczam tak jak wczesniej pisalem. ZObaczymy jak wyjdzie z podzialem materialu na chetnych.:)

ozi:
Jeżeli wysyłka wchodzi w grę to jestem zainteresowany na kupkę o wartości ok 300 zł (lub podobnie) oczywiście + koszty przesyłki pakowania i takie tam.

Do transportu 3 m deski mogą iść na pół

Smokit:
gdzie miejsce odbioru, jeszcze ciężko ogarniam m3 na sztuki,
ile taka jedna deska może przedziałowo kosztować? pi razy oko?


Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej