Giełda Kornikowo.pl > Zamienię, Oddam

Stolik warsztatowy

(1/3) > >>

BlackJack15:
Witam.
Jako że już od dawna go nie używam to oddam stolik warsztatowy FORGE STEEL - stan jak na zdjęciu, mechanicznie sprawny, trochę przybrudzony i przykurzony, blaty trochę używane ale nie zniszczone. Służył jako pierwszy stolik w warsztacie. Może żadne cudo ale szkoda wyrzucić a miejsca w warsztacie coraz mniej.
Moje warunki:
- Trzeba być zarejestrowanym na forum co najmniej 3 miesiące i mieć staż minimum 10 wiadomości (sorki dla tych co się zarejestrowali a się nie udzielają)
- jeśli "biorca" będzie chciał się tego cuda pozbyć musi to zrobić również za free (za koszta przesyłki) tutaj na forum.
- odbiór osobisty gdyż wysyłka wychodzi mi kosmicznie drogo (ewentualnie ktoś sobie sam ogarnia kuriera, ja mogę stolik owinąć co najwyżej folią stretch)
- zgłoszenie chęci posiadania tylko w tym poście
- kto pierwszy ten lepszy

AdrianR:
Byłbym chętny, jaki byłby koszt wysyłki

BlackJack15:
J.w.
- odbiór osobisty gdyż wysyłka wychodzi mi kosmicznie drogo (ewentualnie ktoś sobie sam ogarnia kuriera, ja mogę stolik owinąć co najwyżej folią stretch) - wychodziło mi coś koło 60 zł a też nie mam czasu by to jakoś pakować.

pinkpixel:
@AdrianR tak ładniej by było (dla mnie), ogładniej, w dobrym tonie, gdybyś też od czasu do czasu podzielił się na forum tym co robisz, albo poradą jakąś, żartem, interesującym filmem? Bo na te 19 postów większość jest taka no jednotematyczna :) (takie trochę olx).

Nic mi do tego stoliczka ale tak jakoś ... no nie wiem ... nie do końca smakowite ...

piociso:
Aleś Mu Dał czadu ;) :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej