Wiedza teoretyczna > BHP

pozwolenia na stolarnie

<< < (3/3)

istolarstwo:
Pisząc wiór, kolega myślał o płycie wiórowej. Co do kasy, to zależy od tego jaki masz obrót i w jakiej formie przyjmujesz płatności.


Piotr

Mery:

--- Cytat: mmichal w 2020-05-03 | 16:23:37 ---Wióry to wydaje mi się, że siłą rzeczy się wytwarza przy tej działalności, wiec chyba trzeba by to gdzieś zgłosić. Albo na razie podsypywać drzewka na działce

--- Koniec cytatu ---

pod drzewka wióra nie syp, toć to sama chemia i syf, co innego trociny . Dowiedz się czy u Ciebie w Krakowie na wysypisku nie możesz oddać sam odpadów za free, u nas na wysypisku jest taki punkt co się nazywa "Pszok" i tam może sobie każdy mieszkaniec za darmo wywieźć 2 tony śmieci w roku za darmo.

Qiub:
Dokładnie chodziło mi o płyty wiórowe. Ja sprzedaje trociny a resztkami sobie pale w kominku.
Teraz popyt na wiory z drewna jest tak duży ze mi 30 worków kupili w 3 dni.

Wiora z płyty zgłaszasz chyba do BDO

mmichal:
Aaa ok, mi chodziło o trociny. U mnie to lite drewno

Co do obrotu to na razie jak na opłaty by było to będzie spoko, ale jakoś to trzeba ruszyć do przodu

Surmen:
Nie chciałem zaśmiecać kolejnym podobnym tematem-wiecie Panowie czy da się pożenić legalnie albo chociaż pół-legalnie budynek-stolarnię na zgłoszenie do 35m2 i działalność jednoosobową ? Tak,pachnie dotacjami, uprzedzając pytania, może ktoś przepchnął coś takiego ?

Działka stoi na rodziców, na działce dom i budynek gospodarczy,jednak wyremontowanie i zaadaptowanie raczej nie wchodzi w grę-dawne budownictwo i brak miejsca, niskie sufity które i tak trzeba by wymienić.

Chciałbym ominąć pozwolenie na budowę,ale nie wiem czy jest to wykonalne jeśli budynek byłby budowany ściśle pod działalność,
z góry dzięki za wiedzę i informacje

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej